14 sonuçtan 1 --- 14 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    norad kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 06 2003

Turkiye'den Amerika'yi aramak icin Mezun'dan baska bildiginiz, tavsiye ettiginiz sirket var mi? sanirim Mezun'un bu servisinin acik kalip kalmiycagi hala kesinlik kazanmadi, ayriyeten fiyat bakimindan da karsilastirmak icin baska sirketleri denemek istiyorum...

tesekkurler

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    07 06 2003

bump

Yeni Üye
    suzzy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    15 07 2002

yaa bende bu konuda problemliyim.sanki mezuncard sadece amerikadan turkiyeye kullanılıyomus gibi geldi bana tanitim olarak.Dier internetten satılan bilumum kartlarada cesaret edemiyorum bu yuzden biri aciklasin yokmudur amerikayi ariyabilmek icinde baska yollar????

Kıdemli Üye
    isobel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 02 2002

Internetten Turkiye'den Amerika'yi hesapli bir sekilde arayabilecegimizi su dosyada konusmustuk.Belki isine yarar.

<a target=new href=http://forum.mezun.com/messageview.cfm?start=1&catid=17&threadid=6642]pc to phone[/url]

call back ve call thruu servisler var.

www.voip.com.tr adresine email atin Ceren Bey yardimci olsun

Yeni Üye
    LoveDeIstanbul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 07 2003

STX kart firmasinin Stx Africa adinda bir karti var mezun dan daha ucuz $5 yada$10 dolarlik alabilirsin $5 dolarlik kartla istanbulla 80 dakika konusabilirsin yalniz bazi trickleri var bu kartin mesala kontorler her uc dakikada atiyor filan yani tamamen 80 dakika konusamiyosun ama yinede 5 dolarla en uzun konusabilecegin tek kart.

Kıdemli Üye
    be confident kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

turkiyetel.com dan aliyorum ben kartlarimi.cok memnunum.ama kartlarin tum ozelliklerini okumadan sakin alma....

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    05 02 2002

Mezun'un Turkiye'den Amerika'yi arama servisi yokmuydu arkadaslar?Ben mi yanlis hatirliyorum?Kullanan var mi aranizda?

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    05 02 2002

<a target=new href=http://www.mezun.com/telefon/MC/Content/TR/TR_howto.cfm]mezunun Turkiye'den Amerika'yi arama servisi[/url]
    Norad sen mezunu denedin mi?Ses kalitesi nasil?Sadece fiyati yuzunden mi degistirmeyi dusunuyorsun?

Yeni Üye
    soccer_girl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    14 08 2003

be confident sen houstondan demi?bende houston..neresinde yasiyorsun sen?

Yeni Üye
    roxanne77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 08 2003

Arkadaslar
    www.cards4students.com sitesinde SohbetCard diye bir urun var, Turkiye'den Amerika'ya 35cente servis veriyor, hem de ordaki cep telefonlarindan bile kullanilabiliyr.ses kalitesi de gayet temizdi yani..gecenlerde arastirdim tr'den lokal amerikayi aramak 80cent filan tutuyor, can yakiyor yani..
    Ben annemlere ogrettim iyi oldu artik sadece ben yuklenmiyorum faturalari..bilginiz olsun.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    07 06 2003

isobel:

ses kalitesi iyi de, baglanti sorunlari oluyor(mus) ben amerikadayim, beni arayanlarin yorumlari bunlar...

cards4students mezundan daha pahalli, ama belki bi denerim...

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    05 02 2002

Cevabin icin tesekkur ederim Norad.

Yeni Üye
    ofelya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 12 2003

ben ekoline diye bi hat kullaniyorum biletimi trek turizmden almistim onlar 5 dolarlik kullanim da hediye ediyolar.sanirim trek turizmden bilgi alinabilir.usa-ist dakikasi 10 cent ve kontor dakikada atiyo.ek ucreti varmi bilmiyorum ben de yeni kullanmaya basladim

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •