6 sonuçtan 1 --- 6 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    layla kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    01 05 2003

size şunu söyliyebilrim:eğer benim gibi losangeles düşkünü iseniz orada 1 ay yaşamış biri olarak size bir tür cennet sunabileceğini söyliyebilirim en azından bana sundu.herkeze tavsiye ederim...hepinizin fikirlerine açığım

Üye
    Secilsecilme kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 05 2002

Los Angeles'a bir gelen geri donemiyor.Ben Miami 'deyasarken geldim, gelis o gelis esyalari topladim tasindim buraya.Sefasi ile cefasi ile LOS ANGELES derim.Ama yeni gelene biraz zor basta tabii.

Yeni Üye
    cumcum79 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2003

merhaba ben de L.A e gelmek istiyorum dil egitimi icin sen nasil gittin oradaki dil okullari hakkinda bilgin var mi kampüs ortami piratik maçisindan iyi olur aile yani konaklama nasil mu ben 6 ay kalip dönmek istiyorum .Ben ist. dayim danisman sirkatler hep ayni okullarla anlasmali mesela ucla 10 hafta 2400 usd aile yani konaklama700 usd bu iyi bi okul ve kampüsü de var ama cok pahali bir de intax, poly ve kaplan diye okullar var bunlar nasil bi fikrin var mi calisma durumu olabilir mi bana bi fikir verirseniz sevinirim L.A yi seven birileri olarak hangi acilardan seviyorsunuz okullar hakkinda lütfen beni bilgilendirin

Merhaba arkadaslar. Su an bir isverenle Los Angeles downtown (sehir merkezi) ofislerindeki bir pozisyon icin gorusuyorum. Simdilik kucuk bir ihtimal, kesin olmamakla beraber belki esim ve ben California'ya tasinabiliriz. Eger tasinmamiz gerekirse sehir merkezine yakin bir veya iki odali bir daire (apartment) kiralayacagiz.

Bu cevrelerde yasayan arkadaslar sehir merkezine yakin ve guvenli, kiralar hakkinda fikirlerinizle birlikte nerelerde ev tutabilecegimiz hakkinda bilgilerini paylasirlarsa sevinirim.

Saygilarimla,

Cem Timurkan

Yeni Üye
    cumcum79 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2003

merhaba sen nerede kaliyorsun ben burada ekdil diye danişma kurulusuyla irtibattayim long beach stste universitesini tavsiye etti sehirden uzak mi nasil bir yerdir 21 hafta 5250 dolar civari ayle yani 500 dolar fiyat iyi mi sen dil kursunda misin nasil gittin hangi uni. desin ortalama haftada kac para harciyorsun sana zahmet bana bilgi verirsen sevinirim

Yeni Üye
    January8 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 12 2002

Merhaba

2003 greencard winner'i olarak 31 Mayis ucagi ile istanbul'dan LosAngeles'a 15 gunlugune geliyorum.Kalacak yer ve araba kiralama konusunda tavsiyeye ihtiyacim var.Oda icin butcem 200-300 dolar arasi.TC'den aldigimiz ehliyet usa'de 6 ay gecerli mi? Simdiden tesekur ederim.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •