Toplam 8 sayfada 8 İlkİlk ... 678
119 sonuçtan 106 --- 119 arası gösteriliyor
    Üye
    inflamável kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    09 08 2002

rakı ve ciğ kofte..aaah aaahhh.... bi arada rakı gecesi duzenleyelim ne iyi olur..

Kıdemli Üye
    faateh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 06 2004

rakı ıcmeyın olum.. gunahtırrrrrrrrrrrr hahahahha

Üye

Giriş Tarihi
    09 08 2002

zina da gunah fatih ona kalırsa..hemde en buyuk affedilmez gunah....ac biraz kur-an oku

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    19 06 2004

oglum bana zına deme..
    zına bana cok uzak.. dedım ya oglum ben yaparsam gunahımı gızlı yaparım.. ama ıckı ıcersen herkes gorur..ya da enınde sonunda bellı olur.. hem ben zına yapmıyom kı.. hahaha.. ozelden sorarsan anlatırım sana nasıl oldugunu

Üye
    sakaron kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    20 09 2001

yahu, şarap ül haram yazar...o yüzden ben asla şarap içmem ama benim ankaralı abim dün akşam kırmızı bir şarap açtı ve 3 çay bardağı içtim günaha girdim. ha onun şarabından önce 3 bira içmiş idim ve çakırkeyfliğim de gitti şarap için ama ne demişler h**tır için çiğ tavuk yenir o an için konuşmadım ..

rekorum 18 bira bir oturuşta ama saatler sonunda oluyor, rakı mı? eeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğ o pis koku iğrenç

sadece bira arpa sulu yada şerbetçi otlu mis gibi bira en sevdiğimdir.. küçük yaşlarda televizyonda biraların birası deniyor yani türkiye bira ile tanışıyor ve ben gittim bakkala bira aldım çünkü bu şeyi çok lezzetli olacağını zannettim bakkalda buzdolabı yoktu sıcak birayı aldım ve çamlığa çıktım kimse görmesin diye evet bu tadı artık tadacaktım ne güzel bir andı bu an.. ve ağzıma diktim sıcak birayı o da ne at sidiği gibi tadı olan bir şey o kadar kızdı idim ki reklamları olunca herkezin içinde küfürün bini bir para ve aradan geçen 10 yıl sonrası bir zamanda dayım oğlu bira ısmarladı buz gibi bira o zaman bira ile aramdaki düşmanlık bitti,,ha şimdi çok iyi dostuz hergün buluşuyoruzz..

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    19 06 2004

alkollu ıckı kuranda hamr olarak gecer . zararlı yanı.. harm _zararlı olan demek.. haram arabcası... .. hamr da ortmek manasında.. yanı aklı orten sey demek.. ben alkollu degılken zaten sarhos gıbıyım bır de alkol alırsam hepten dagıtırım.. hamr_harm_haram
    kelime oyunu bu kardesımmmmmmmmmmmm

Üye

Giriş Tarihi
    09 08 2002

valla cok haklısın sen normalde bile sarhos gibisin alkollu halini dusunemiyorum senin fati

Üye
    masterfender kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    14 12 2003

olsun olsun raki iyidir iyii..

Kıdemli Üye
    JellyBOY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 05 2004

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    19 06 2004

ulen jelly bon bon
    nerden cıkardın bunu sımcık

Yeni Üye
    planetkplus kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    23 08 2003

Uzo kesiyorda (bu yoklukta hic yoktan iyidir) , raki gibisi yok dostum, ne biliyim, kokusu, basimi dondurusu bile farkli ...

Kıdemli Üye
    JellyBOY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 05 2004

Rakinin kokusunu sevmiyorum

ben rakının kokusunu severım ama rakıyı sevmem

Rakıyı sevmiyorum kokusunuda neticede orjinal birşey degil ki etil alkol metil alkolu karıştır ver anason aromasını al sana rakı bu kadar.
    İctigim içkiler jack, vodka (smirnoff veya rus yerel birkaç marka) , ROM (bacardi), ve jagermaisler.

Şarap cok icmesemde saygı duyarım neticede yelpazesi çok geniş.
    Bira olarakta avrupa ülkelerinin genel olarak yerel biralarını severim.

Tabiki bu saydıklarım birazda tecrübeyle edinilmiş. Neticede daha deneyememiş oldugum illaki bir sürü iyi icki vardır.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •