7 sonuçtan 1 --- 7 arası gösteriliyor
    Üye
    KEMAL33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    30 10 2002

Nofi sanirim irkciliga cok karsi oldugundan dedimki madem cinsellikte devam edilmesin bu konu ozaman baska bir mesaj basligi altinda yapalim.Mesajin basliginda oldugu gibi.Amerikada bir cogunuz yasadigindan amerikalilari nasil goruyorsunuz ve yabancilara bilhassa zencileri assalamasi ve hatta cocuk yasta zencilerin insan olmadigini bir hayvandan farki olmadigini ogretirler peki bu baska ulkelerdede boylemidir hatta turklerdede boyle bir sey soz konusumu?Peki eger oyleyse icinizde herhangi birine boyle birsey ogretildimi eger varsa icinizde konussun,sanirim icinizde elestiriye ve yoruma acik olan arkadaslar vardir kavga etmeden bu konu uzerine tartisalim.

Kıdemli Üye
    altinci_gol kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    16 11 2002

1-)Nofi irkciliga cok karsi, ben de öyleyim, peki sen irkciliga karsi degil misin? Yani ilk cümlenden ben öyle anladim. 2-)Ben ABD'nin hicbir yerinde zencilerin hayvan oldugunun ögretildigini duymadim, görmedim. Bu 1960'lardan kalma bir hikaye ve artik zencilere karsi irkcilik yok denecek kadar az, insanlar astilar bu tür seyleri.3-)Türkiye'de irkcilik cok az ama yine de var.4-)Simdi de irkciligin ne olduguna gelelim: "irkcilik bir insanin belli bir irki digerlerinden yüksek veya düsük tutarak buna göre eylemlerde bulunmasi"

Kıdemli Üye
    ~akdeniz~ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 06 2002

Buyurun irkciliga!!!delimisin nickli arkadasa: lafim sana degil artik... ozur diledin baristik ama anlayin lutfen neden itiraz ettigimi... neden bir turk kizini bir hintli ile dusunup KUSTUM lafina bu kadar tepki gosterdigimi!<a target=new href=http://www.whitewolf1488.freeservers.com/whats_new.html]LOVE AND HATE[/url]gordugunuz dibi ayni sayfada hem;: I HATE when I see an attractive White women walking hand in hand with a Black, Asian, Indian, or mixed breed male! Of course the White man who objects to this is supposedly the asshole, not the non-white male who is defiling our women.denmis; size cinsellik dosyasindaki beyaz irk-hintli soylemlerini hatirlatmadi mi? o irkcilik degil de bu ne???aaaaaa bakin bir de ne demis!!!: I HATE when I see White nations like the United States, Canada, Australia and especially our mother land Europe being invaded by non-white immigrants and refugees! Again any White person who objects is supposedly an asshole, not the allien non-whites who are invading.aaaaa bakin bakin ayni irkci web sitesinin bir baska sayfasinda da ne demis;<a target=new href=http://www.whitewolf1488.freeservers.com/about.html]THE STATE OF OUR RACE[/url]The largest source of Nonwhite immigration into Germany has been from Turkey, although the liberal asylum laws that country had until the mid 1990s encouraged several million other Nonwhite immigration waves from Africa and Asia as well. The German constitution adopted immediately after the Second World War compelled the country to accept virtually any refugee who was fleeing political or social violence in their home countries. As most of the Third World is continuously in strife, this was easy enough to prove, and at least a million, and possibly more, Nonwhites entered Germany in this way.This constitutional provision was only changed after public pressure in Germany mounted to the point where it became a national crisis. The result is that there are an estimated 7 million &quot;foreigners&quot; (as the Germans like to codeword Nonwhites) in Germany at the end of the 20th century, the majority of whom are Turks. This has created its own set of social problems in Germany: an international conference in Hungary in June 1998 on illegal migration was told by the German Interior Minister said that foreigners were behind two-thirds of the crimes committed by organized gangs in that country. This issue of foreigner crime has become one of the dominating political issues in Germany, with all mainstream political parties building it into their policy programs. Racial Mixing The number of racially mixed children in Germany which has resulted from the huge Nonwhite influx, has been substantially smaller than in other European countries: according to the German census of 1975, the number of Turkish mothers giving birth to children with a White father was 0,5 percent - by 1990 this figure stood at 1.2 percent.SORARIM SIZE:Siz turk irki olarak hintlilerden daha ustun bir irk mi oldugunuzu saniyorsunuz? bir turk kizini hintli ile dusunup KUSTUM lafina alinmamami bekliyorsunuz! peki siz ustteki yazilara alinmiyor musunuz?Ustun beyaz irkin gozunde siz de non-white siniz! Turk irki = Hint irki!Birakin herseyi Hintlilerle tarih bagimiz vardir... Yuzyillarca Hindistani turk imparatorlar yonetti, Taj Mahal dahi bir turk imparatorunun dogum yaparken olen esine itafen yapilmis bir ask anitidir... Turkce ve Hintcede yuzlerce ortak kelime vardir. Hintlilerle bizim irkimiz karismistir siz emin misiniz kaninizda hint kani olmadigindan?Birakin onu kurtulus savasinda zavalli fakir hintliler turklerin bagimsizliklari icin para toplamis Ataturk'e yollamistir! Arta kalan para ile Ataturk isbankasini kurmustur. Biz Yahudileri yuzyillar once mezalimden kurtardigimiz icin hala bize olan sukranlarini her fisratta dile getirmektedirler de siz Hintli'lere boyle mi tesekkur edeceksiniz???Asla icime sinmiyor ASLA!

Kıdemli Üye
    de facto kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

bizde bi soz varlurda birisine sorarsaniz : gardash nerelisin sen?o da ermeniyim derse soruyu soran estagfurullah diyor.irkcligin da sebepleri vardir ki iyice irdelemek lazim.

Üye
    KEMAL33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    30 10 2002

Ben yapmadim hic irkcilik,ama cevremdeki avrupali insanlar nedense yapiyor,nofi dazlaklar almanyada denedi turklere karsi irkcilik yapmayi az daha salaklarin basi belaya girecekti,dazlaklar silaha sarildilar bir kac turku vurdular,eee bir yere kadar insanin limiti var onlarda ofkelendi dazlaklarin uzerine yurudu,bakma kiz bu almanlar aptal ve cok korkak onlarin gucu sadece zayif olanlara yetiyor turklerde silahi eline alinca dazlaklar kacacak delik aradilar.Dogru selcuklu hukumdarinin imparatorlugu hindistana kadardir.Ama sen turk irki=hint irki dedinya orda gulmem gerek avrupalilar ne irkindan biliyormusun aklinin ucundan bile geciremezsin.Avrupa irki=hint irki.Turk irki=sari irk.Nofi avrupalilarin kokeni hindistan,dilleride hemen hemen o yorenin dili (mama,papa) hintcede sIk kullanilan kelime.Tarih kitablarini ac oku.Altinci_gol cu clux clan herhalde texsas tarafinda degilmi onu birak televizyonda gordum adamin biri zenci cok olmak istemis,bir cesit haplari icerek derisi kararmis bu 90li yillarin sonunda oluyor belgesel filim,inanirmisin halen amerikada taksiler, bir zenci taksiye islik calib dur diyince durmuyormus,nereye gitse zenciler assalaniyormus anayasalarina bak zenci sucsuz yere idam ediliyor yani adamin sucsuz oldugunu anlasalarda bir yerden tutuyor kanit koyarak adami ipe goturuyorlar,neysem zenci olan adam geri deri rengine gectikten sonra soyledigi sozler su Amerikada buyuk bir ayrimcilik var bir beyaz olarak degerim yuksek oluyor bir zenci olarak degerim nerdeyse sifir,allahtan zenci degilmisim gordum ve olmamda diyor yasadigi olaylardan sonra.Sevgiyle kalin,

Kıdemli Üye
    ~akdeniz~ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 06 2002

alla alla! kemal, ben gosterdigim linkte ustun beyaz irkin &quot;gozunde&quot; hint, turk ayrimi yok dedim yaw! yoksa avrupalinin dili bile indo-european! ben turk irki-hint irki ile ayni demedim. karismis olabilirler dedim! zaten okudugum bilimsel bir makalede insanin kokeni afrikaya dayaniyor yaziyordu... allah bilir nerdenizdir... onemli de degil benim icin...defacto, irkciligin sebebi ne olacak, insanin ustunluk kompleksi bulundugu irki matah birsey sanmak...

Kıdemli Üye
    altinci_gol kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    16 11 2002

Ben ABD'de irkcilik tamamen bitti hic eser bile kalmadi demedim, eskiye g&ouml;re cok azaldi dedim ki bu da dogru bir tespittir.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •