Toplam 59 sayfada 57 İlkİlk ... 7475556575859 SonSon
875 sonuçtan 841 --- 855 arası gösteriliyor
    Banned

Giriş Tarihi
    18 03 2011

Alıntı cunt tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    pişman olmayan psikolojik sorunludur zaten.. ne halt var bu ülkede bence bomboş bir yer..

Kardesim
    kusura bakma ama bu biraz agir bir konu, afedersin yani
    bir insan ulkesine ve ulkesinden olan insanlara oradan kacmayi tavsiye ederse o sahsin ben aklindan suphe ederim ,herseyden once ulkesinden kacan veya ulkesini elinde ekonomik imkanlar ve benzeri seblerden yeterli olmadigi icin camur atan , hor goren sahislar sadece kendisi mutlu olmayan sahislardir , neden derseniz, cunku o ulkede insanlar yasamaktadir, anasi ,babasi ,dedesi ,soyu sopu milleti yasamaktadir, kime neyi pisman ediyorsunuz ? aileniz bombos insanlarmi ? ana ,baba ,dede, soy, sop degersizmi ,
    insanlar macera icin ulkelerine bombos bir yer mi demelidir ?
    dolu neresi ? gideceginiz ulkemi ? hangi ulke o ?
    size altin davetiyemi gonderdiler veya gonderecekler ?
    pisokolojik sorunu olan kendi ulkesini begenmeyen dalkavuk gibi konusan insanlardir !
    zaten ulkenizi begenmesseniz ne olur ne olacak zaten
    SIZIN GIDECEGINIZ gitmek isteginiz ULKE ve ulkeler SIZI ISTEMIYORKI !
    oyle olmassa size vize koyup kapidan kovmaz
    istemeden sevmediginiz bir sahisla evlilik yapilabiliyor veya loto oynayip hergun posta kutusuna bakabiliyorsunuz ,tabiki normal .hani ayip degil fakat baska bir ulke sizi tanimayan bir ulkeye neden gitmek istiyorsunuz ve gitmek tamam belirli sebepler olabilir.
    fakat gitmek bir yana kendi ulkenize bombos diyecek kadar Bosmusunuz ,
    cunku normal insan ulkesine bombos demez, anasi babasi ailesi milleti mezarlari tarihi bombos bir ulke olursunuz !

you know what i mean CUNT ....

gut lak
    Last edited by wayldman : 28 06 2011 tarihinde saat 12:10

Alıntı wayldman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Kardesim
    bir insan ulkesine ve ulkesinden olan insanlara oradan kacmayi tavsiye ederse o sahsin ben aklindan suphe ederim ,herseyden once ulkesinden kacan veya ulkesini elinde ekonomik imkanlar ve benzeri seblerden yeterli olmadigi icin camur atan , hor goren sahislar sadece kendisi mutlu olmayan sahislardir , neden derseniz, cunku o ulkede insanlar yasamaktadir, anasi ,babasi ,dedesi ,soyu sopu milleti yasamaktadir, kime neyi pisman ediyorsunuz ? aileniz bombos insanlarmi ? ana ,baba ,dede, soy, sop degersizmi ,
    pisokolojik sorunu olan kendi ulkesini begenmeyen dalkavuk gibi konusan insanlardir !
    istemeden sevmediginiz bir sahisla evlilik yapilabiliyor veya loto oynayip hergun posta kutusuna bakabiliyorsunuz ,tabiki normal .hani ayip degil fakat baska bir ulke sizi tanimayan bir ulkeye neden gitmek istiyorsunuz ve gitmek tamam belirli sebepler olabilir.
    cunku normal insan ulkesine bombos demez, anasi babasi ailesi milleti mezarlari tarihi bombos bir ulke olursunuz !

gut lak
    Baktim bunlari ben mi yazmisim diye.. Yok, imza benim degil, waldyman yazmis. Ayni kanaatteyim, ben yazmisim kabul edin.

Alıntı wayldman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Kardesim

gut lak
    Haklısın abicim doğru söze ne denir.

Kim nerde mutluysa orda yasamak ister. Gurbet zordur hasrettir , yasamadan insan anlamiyor 3 senede cok iyi anladim. Turkiyeye gidiyorum pis heryer insanlar kaba kiziyorum soyleniyorum 15 gunde suruye bende katiliyorum , mecbur duzen bu. buraya geliyorum turkiyemin copunu ozluyorum, ordakiler simdi suna bak ordan buraya salliyor diyolar cop pislikmi ozlenir. Gelinde gorun aradan 2-3 sene gecdikden sonra dersiniz vay hakkkatten dogruymus diye. Hayirlisi bakalim

Banned
    Kuzey Bati Turk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

Hadi bakalim Sharp ... donuyorsun. Sana hayirli olsun. Bakalim orada biraz zaman gecirdikten sorna neler soylersin ?

Dogru hatirliyorsam sen St. Louis, Missouri ( MO ) civarlarinda bulunuyorsun ? St. Louis sIkicidir. Oradan Oregon'da ( OR'da ) bir zenci arkadasim vardi. St. Louis'da dogma buyume oldugu halde orasini sevmiyordu ve o yuzden kacmis gelmis Oregon'a. ilk once Tacoma, Washington'a ( WA'a ) gelmis cunku orada arkrabalari varmis ve daha sornadan Oregon'a tasinmis.
    Last edited by Kuzey Bati Turk : 26 10 2012 tarihinde saat 13:49

Alıntı Sharp tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Kim nerde mutluysa orda yasamak ister. Gurbet zordur hasrettir , yasamadan insan anlamiyor 3 senede cok iyi anladim. Turkiyeye gidiyorum pis heryer insanlar kaba kiziyorum soyleniyorum 15 gunde suruye bende katiliyorum , mecbur duzen bu. buraya geliyorum turkiyemin copunu ozluyorum, ordakiler simdi suna bak ordan buraya salliyor diyolar cop pislikmi ozlenir. Gelinde gorun aradan 2-3 sene gecdikden sonra dersiniz vay hakkkatten dogruymus diye. Hayirlisi bakalim
    Sharp sen St Louis demi oturuyorsun. Ben Illinois deyim. Ama yaşadığım kasaba St Louis e sadece 1 saat mesafede. Hemen her ay St Louis e giderim. Keske daha önce bilseydim. Ziyaretine gelirdim

ben on ay once tr ye dondum fakat cok pismanim.oranin duzenine alistiktan sonra buralari hic cekilmiyor.tekrar geri donmenin yollarini ariyorum.Tr ye donmekle cok hata etmisim.simdi burada cok mutsuzum.buradaki insanlara bakiyorum sanki hepsi mutsuz.orada calisiyorduk fakat emegimizin karsiligini alabiliyorduk.oturmus bir duzen sistem insani yormuyordu fakat tr insani cok yoruyor mutsuz ediyor.insani iliskilerde cok bozulmus.burada kendi kabuguma daha cok cekildim.kendi ulkemde kendimi daha yalniz hissediyorum.orasi gercekten cok farkli bir dunya imis.tr de yasamak daha zormus.

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2010

simdi turkiyedeki ailemle konustum aman konusmaz olaydim, viy viy viy viy bas sisirmece baska bisey degil, turkiyeye gelsem bunlar beni sinirden oldurur, gecmistede basimi agritiyorlardi, simdi konusuyoruz amerikadan gelince dedim yurtdisina giderim rusyaya filan, bu sefer yani turkiyede kalmicam diyorsun diyorlar, sizinle kim kalir basimi agritiyorsunuz 2 dakka konusmayla.

Üye
    serdaro81 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 05 2006

Turkiye'deki tanidiklarimin yarisi aman gel artik don nolur diyor diger yarisi da sakin donme salak misin diyor.. Ama hepsi de Turkiye'de calismanin su aralar inanilmaz sikintili oldugunu kabul ediyor. Dusuk maas gunde en az 11-12 saat calisma durumlari, vs vs. Ha ben napicam, max 2 seneye donecegim ulkeme gene de. Napayim burasi kabul etmiyor ki bir turlu beni. Aksanli Ingilizce konusana yabanci gozuyle bakildigi ve hayatim boyunca aksanli Ingilizce konusacagimin yadsinamaz bir gercek olmasi sebebiyle donecegim. Aksani yok eden bir egitim merkezi veya cerrahi bir operasyon var mi bildiginiz?

Arkadaslar ben de dil egitimi icin bir hevesle gelmistim ancak umdugumu bulamadim. Dallastayim, bukadsr skici rezalet bi yer gormedim hayatimda. Manisada okudum, manisa 10 basar buraya okadar diyorum. Istanbulu birakip buralara gelmek akil kari degil. Nisanin sonunda insallah donucem. Donus biletini temmuza almistim. Newyork aktarmaliydi. Bugun trek ile gorustugumde degisiklik icin ceza odeyeceksiniz dedi, biliyorum eyvallah da, nisan ayi donusu newyorktaki baska bir airporttan varmis. Pazartesi tekrar ariyip soracam. Insallah benden bilet ucreti talep etmezler bir daha.

Üye
    KodiaK kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    16 10 2007

Heyt! Herkese benden cay! 2007 2008 yillarinda ordaydim

Kıdemli Üye
    MySea kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 08 2009

Turkiye'ye donupde pisman olmayan mi var?

Cay icin thank you
    No diploma or high school diploma or less : They do the labor.
    Associate/Bachelor degree : When there is a problem, they understand the problem and find a way to fix it and plus they can document it.
    Master's degree: They find more than one way to fix the problem (shortcuts)
    Anything beyond Master's degree: They always create problems and don't know how to fix them.

Banned
    Kuzey Bati Turk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

Vallahi ben durumu soyle goruyorum. TR'den geliyorsunuz Amerika'nin dogusunda comelip kaliyorsunuz. Sorna saniyorsunuz Amerika bu. Hata.

O bakimdan ben hic bir daha doguya donmem.

Kıdemli Üye
    MySea kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 08 2009

Alıntı Kuzey Bati Turk tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Vallahi ben durumu soyle goruyorum. TR'den geliyorsunuz Amerika'nin dogusunda comelip kaliyorsunuz. Sorna saniyorsunuz Amerika bu. Hata.

O bakimdan ben hic bir daha doguya donmem.

KBT,

Sen olaya hangi acidan bakiyorsun anlamiyorum ama nerede iyi para yapiyorsan orasi en iyi yerdir, gerisi bos! Karnin ac olduktan sonra, cebinde gonlunce harcayabilecegin para olmadiktan sonra batisi dogusu kuzeyi guneyi farketmez, heryer cehennem gibi gorunur!
    No diploma or high school diploma or less : They do the labor.
    Associate/Bachelor degree : When there is a problem, they understand the problem and find a way to fix it and plus they can document it.
    Master's degree: They find more than one way to fix the problem (shortcuts)
    Anything beyond Master's degree: They always create problems and don't know how to fix them.

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2010

Alıntı MySea tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Turkiye'ye donupde pisman olmayan mi var?

Cay icin thank you
    neden bu sekidle dusunuyorsun, turklerin cogu geri donuyor, ne yapsinlar omurlerini ameirkada garsonluk-delivery yaparak mi gecirsinler, 30 yasindan sonra turkiyede de ise girmek zor. Turkiyede jeofizik muhendisligini bitiren bir tanidik vardi amerikaya gitti bundan 15 sene once, kacak kaldi, gecen sene amerikali biriyle evlendi turkiyeye ailesini gormeye gitti, tekrar geri dondu ameirkaya, bi restorantta garson olarak calisiyor. Hic duzgun bir hayati yok, serseri takilmaya devam ediyor, yasi 38.

Toplam 59 sayfada 57 İlkİlk ... 7475556575859 SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •