Toplam 59 sayfada 1 1231151 ... SonSon
873 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor
    Üye
    tripleh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 09 2002

Evet beyler bu durumda olan var mi. Ben henüz dönmeyi düsünmüyorum ama eger dönüp de pisman olan varsa buraya yazsin da dönmeyi düsündügümüz zaman iki kere düsünelim...

Kıdemli Üye
    Berkeleyfatihi-06 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

guzel folder olmus ABD den TR ye donuyosun evet pisman oluyosun fakat sonra geri ABD ye donuyosun yine pisman oluyosun, o yuzden en guzeli 6 ay , 6 ay seklinde veya 3. ulke oneririm

Yeni Üye
    yeterartik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    27 10 2002

Allah tam benim folder im olmus burasiAman arkadaslar butun goruslerinizi bekliyoruz yanip tutusuyorum burada goruslerinizi ogrenmek icin...

Üye
    naval kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 06 2002

bizim tarihimiz, hayatimiz gocebelik ustune zaten turkiyedeyken usa ya gitsem denir, usa dayken turkiyeye gitsemgitsem, gitsem, gitsem...

Yeni Üye
    caruso kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

Arkadaslar basarmadan donmek yok

Üye
    SteeLExposeD kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    02 09 2002

pisman olmamaya calis

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    25 06 2009

pismanlik mi.. o niye ? zaten yasayacagimiz sikintilari bile bile buralara gelmedik mi

Üye
    tripleh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 09 2002

<< guzel folder olmus ABD den TR ye donuyosun evet pisman oluyosun fakat sonra geri ABD ye donuyosun yine pisman oluyosun, o yuzden en guzeli 6 ay , 6 ay seklinde veya 3. ulke oneririm ]]Evet bizde de buna benzer bir durum var. Yengen ABD diyor ben Turkiye diyorum. Aslinda benim icin cok da fark etmiyor. Yaklasik 1,5 yil turkiyede yasadik ve simdi ABD'deyiz. Belki seneye yeniden Turkiye yapariz Sonra tekrar ABD.... Aslinda ben ABD'de de mutluyum Turkiye'de de...ABD'de cok sevdigim seyler var rahatim yerinde ve turkiye'de de aynen. ABD'de tek sikintim ana dilimi konusamamam....

Yeni Üye
    yukselselcuk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 03 2002

arkadaslar sakin donmeyi dusunmeyin.ben geleli 8 ay oldu.eger kendi insaat sirketimiz olmasaydi acliktan olurdum herhalde.is zaten yok bulduklarin da nerdeyse karin tokluguna calistirmak istiyor.ben amerikadayken ayda 2000 civarinda kazaniyordum ama en azindan kafam rahatti.burada surekli stres altindasin.neyseki dv 2003u kazandim formlari gonderdim gorusme tarihi bekliyorum umarim alabilirim ve tekrar amerikaya donebilirim.amerikada rahat yasayabilmen icin legal olmak bence yeterli.ben daha once turist olarak gelmistim .gelmeden once iki kere daha dusunun bence...

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    25 06 2009

Yilmak ? O kelimeyi ben ist den ucaga binerken silmistim... No Pain No Gain!

Kıdemli Üye
    borg kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

acaba aranizda cok zorluk cekip de ne olursa olsun kalmaya azmeden de oldu mu?ben en zor donemlerimde bile geri donmeyi dusunmedim. ac bilac, parasiz kaldigim acliktan hasta oldugum zamanlarda bile. beceremedi de geri dondu derler, yuzume demeseler bile suratima o aci bakislari firlatirlar, bu da benim icin olumden beter olurdu. gerekirse hammburger kizartirim yerleri silerim ama beceremedi, yapamadi dedirtmem diye gurur meselesi yaptim. allaha cok sukur ki oyle bir duruma dusmedim ama bu krizde hhicbirseyin garantisi yok maalesef

Kıdemli Üye
    MISSY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 04 2002

Benim esim Amerikali. HIc Turkce bilmiyor. Istanbul'da evimiz var. Eger Turkiye'nin ekonomik durumu duzelir ise birkac sene sonra ben donmek istiyorum. Ancak tabii o ancak bir Amerikan sirketinde calisabilir. Bazen imkansizmis gibi geliyor ama ekomik krizden evvel bir suru Amerikali vardi Istanbul'da...umarim gerceklesir.

Üye
    hoparlor kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 09 2002

evet arkadaslar bende burada bir sure kariyer yaptiktan sonra donmeyi dusunuyorum cunku turkiye nin herseyi ozleniyo ekonomisi kotu olsada ki insallah bundan sonra duzelmeye baslar genede turkiye diyorum cunku amerikadan insanlik , ahlak , ve insanlarda bi amac goremiyorum hayatlari garanti altinda oldugundan ne yapacaklarini bilemiyolar en onemlisi bizdeki o aile ortami yok aksam oldugu zamn ailece sofraya oturup yemek yemegi bile ozluyosun. kaldiki burda bole bisey gormek cok zor en onemlisi cocugumu kendi kulturumuzde yetistirmek isterim bizim geleneklerimiz orflerimiz insanlarimizin sicakligi burada yok basin sikissa canin sikilsa komsuna gecebiliyosun ama burda dene istersen kapidan geri donersin.tamam yinede dort dortluk bi ulke degiliz tabiki ama yinede vatanim diyorum burdaki insanlarin en onemli yani yalan hile dolandirmak nedir bilmemeleri cd kopyalamk bile illegal diye yapmiyolar ama butun bilg cd writer var bu ozellikleri turkiyeye tasirsak o zaman kimse gelmez buralara ve turkiye tam bir cennet olur. ama ekonomik durum duzelene kadar doneceklere tavsiyemde paranizi fdazla fazla cebinize koyup donun.... (ramazan sofralarini hatirlatiyim bide size arkadaslar)

Kıdemli Üye
    MISSY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 04 2002

Burada hersey iyi guzel ama bir eksiklik var......mesela herkes isinden gelip evine giriyor. Amerika'nin cogu yerinde sokakta in cin top oynar. Muthis evler var ama bir canlilik yok. Benim bir Amerikali komsum var kiz iki cocukla butun gun evde...bana yetiskin insanla konusmayi ozledim diyor. Benim annemler bir ay gelip kaliyor bir ayin sonunda Istanbul'u ariyorlar. Yani ne biliyim, bir Bagdat Caddesine cikip kahve icmek, iki insan gormek.....)O:Hele bu ulkede yasli olmayi hic istemem. Yaslilara cok aciyorum, yanlizlar.

Kıdemli Üye
    borg kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2009

eeee buyuk sehirlerde daha degisik. mesela bir palo alto university bulvari ya da san francisco downtown her daim hareketlidir. sokaklar insan kaynar. hele san fran, gece cok gec saatlerde bile gece kuluplerinin onleri insan kaynar. haftasonlari herkes sokaga dokulur. daha ufak yerlerde residential bolgelerde ise in cin top oynar.

Toplam 59 sayfada 1 1231151 ... SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •