2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor
    Yeni Üye

Giriş Tarihi
    17 10 2017

Question Amerika'da Dil Eğitimi

Merhaba arkadaşlar;

Amerikada dil eğitimi için herşeyi planlamıştım, şu anda uzatmalı yılımdayım, Ocak'ta gidecek idim 6 aylık olarak ama vize durumu halen düzelmedi. Öngörüsü olan var mı? Batumdan başvurabiliyoruz sanırım ama farklı ülkelere yönelmeyi de düşünüyorum, Malta ekonomik duruyor ama kaliteli mi emin değilim, İrlanda'da mantıklı.

Batum'dan vizeye başvuracak kadar uğraşmalı mıyım, yoksa Malta'ya falan mı gideyim? Amacım gerçekten dil öğrenmek.

Not: İngiltere benim için oldukça pahalı, çok araştırdım, bir de vize alamam diye düşünüyorum araştırdığım kadarıyla. Vizeden red alırsam da bir ton masraf

Sevgiler, teşekkürler.

Varsayılan yurt dışında dil eğitimi

Öncelikle İngiltere'nin Amerika'dan pahalı olduğu fikrini bir daha gözden geçirmeni öneririm çünkü aslında TL ye vurduğunda kurları İngiltere'de okul ve konaklama fiyatları daha uyguna geliyor ama yine de tercih etmek istemem dersen benim tavsiyem Kanada veya İrlanda'ya yönelmen olur çünkü 6 ay gibi uzun bir zaman için en ideal ülkeler ve gayet güzel şehirleri ve okulları var. Ayrıca Amerika vize başvurularını açsa bile uzun vadede kolay kolay vize vermeyeceğini öngörüyorum şahsen ki halihazırda şuan vize konusunda en cazip ülkeler İngiltere, Kanada ve İrlanda. Diğer ülkeler bütçeni çok zorluyorsa Malta tercih edebilirsin çünkü 6 ay geçirmek için küçük bir yer o yüzden son tercihin olmasını tavsiye ederim.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •