3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Konu: Selamlar

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    02 07 2017

Varsayılan Selamlar

İstanbul da Meb de Kimya Öğretmeniyim.Değişiklik yapmak istiyorum hayatımda ve 2017 Eylül de ,1yıl izin alıp abd de yaşamak dil öğrenmek istiyorum. Ancak orada araba kullanmak şart deniyor( kursa gitmek sosyalleşmek için).Ehliyetim var ancak deneyimli sürücü değilim oraya gitmeden evvel burda direksiyon kursu alıp hazırlanmalı mıyım yoksa orda mı öğrenirim ?
    Ayrıca newyork ta nerede yaşamalıyım, hangi dil kursunu tercih etmeliyim, güvenilir bir ev arkadaş bulmak gibi sorunlarım var..Orada yaşayıp bu konularda bilgisi olanlar beni yönlendirirlerse sevinirim....

Varsayılan merhaba

merhabalar ;

amerika ve kanada dil eğitimi yaşam standartları , harcamalar , resmi prosedürler , dil kursları ve daha birçok konu hakkında sizi bilgilendirebilirim.
    selamlar

fatih arslan ; fatiharslanuk@gmail.com

Kıdemli Üye
    tcoalngsau kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 03 2007

Varsayılan selam

meslektaş olarak ilgimi çekti konunuz Sude hanım.Öncelikle cesaretiniz için tebrik ederim.Memur zihnityetinden kurtulmak büyük bir kişisel gelişim bence ülkemizde.Son durum nedir acaba bilgi alabilirmiyim. Ayrıca konuşmak bilgi alışverişinde bulunmak beni mutlu eder.Özel msj ile de ulaşmaya çalışıyorum size bknz lütfen.Kolay gelsin

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •