5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor

Exclamation Green card 2017 lütfen yardım

Merhaba
    Green card açıklanmış gecen ay fakan ben yeni gördüm ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz
    ve şimdi başlasamcok geç kalmış sayılırmıyım ?
    lütfen yardımcı olun
    iyi günlerdilerim

Alıntı efxnew tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba
    Green card açıklanmış gecen ay fakan ben yeni gördüm ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz
    ve şimdi başlasamcok geç kalmış sayılırmıyım ?
    lütfen yardımcı olun
    iyi günlerdilerim
    Gecen yil mi cekilise katildiniz yoksa ondan onceki yil mi? Eger gecen yil katilmis olanlardansaniz sorun olmaz cunku sonuclar daha yeni aciklandi sayilir mayista. Green card ile ilgili yapilmasi gerekenler google da var, bu sitede de var. Good luck.

Alıntı alideniz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Gecen yil mi cekilise katildiniz yoksa ondan onceki yil mi? Eger gecen yil katilmis olanlardansaniz sorun olmaz cunku sonuclar daha yeni aciklandi sayilir mayista. Green card ile ilgili yapilmasi gerekenler google da var, bu sitede de var. Good luck.
    Cok teşekkür ederim .. mayısta acıklanan cekilişte kazandım .. DS-260 ı doldurdum ama başka ne yapacğımı bilmiyorum , baya araştırdım ama net bir sonuca ulaşamadım google den eğer link gönderebilirseniz cok makbule gecer

cok teşekkür ederim

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    23 06 2017

Varsayılan DS-260 tan sonra

Oncelikle hayrli olsun. Ben de kismet oldu, kazandim. Hemen DS-260i doldurdum mayis basinda.
    Ben de gunlerce arastirma yaptim, sayfalarca forum ve resmi siteleri okudum.

Sonuc olarak sunu soyleyebilirim: DS-260tan sonra uzun bir bekleme donemi var. En erken Agustos sonu veya Eylul basi gibi vize tarihleri email yoluyla bildiriliyor, basvuru yaptigin emaili kontrol ettiginden emin ol.

Eger Case number'in 30.000 altindaysa DS-260 formu doldurma sirasina gore randevu verildigi bir cok kaynakta soyleniyor. Case number'in 30.000 ustundeyse oncelikle altindakilerin basvurulari bekleniyor. Farkli ihtimaller ve detaylar var ama ozet olarak yazmis oldum...
    umarim ben kasim gibi gidebilirim, zira Turkiyenin tadi kacti son donemde artik...

Cevabın için teşekkür ederim , 28 bin lerde bişi benim numara . ne zaman vize tarihi gelir bilmiyorum .. fakat vize görüşmesine kadar amerikada birisini bulmam lazım green card için . çünkü amerikada tanıdığım kimse yok ve kartın geleceği adrese ihtiyaacım var bakalım nasıl olur bol şanslar sanada

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •