4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor

Varsayılan Ukrayna mezunları bi bakarmısınız ? Üniversite için yardım

Öncelikle merhabalar 20 yaşımdayım üniversite için ukraynada tıp düşünüyorum. Türkiyede düzenli bir işim var birde birikmiş olarak bir arabam var yani okul için işimden çıkıp arabamı satıp üniversite okuyucam. Mezun olan abilerim veya ablalarım bir iki ufak sorum olucak.
    1-Denklikte sorun yaşarmıyım.
    2-Turizm otelcilik mezunuyum okul beni çok zorlar mı ?
    3-Genel bir bilgi aldım ukrayna okulları hayat şartları vs paylaşmak istediginiz önemli şeyler var mı ?

Varsayılan ukrayna tıp

tıp okumak için yök mevzuatı 3 yıl ukrayna 3 yıl Türkiye'de okuman lazımdı eskiden şimdiki mevzuatı bilmiyorum yöke danış. kharkiv da ilk binde üniversite var ilk bindeki üniversitelerden direk denklik alabilirsin mühendisliklerde problem yok lakin tıp denkliği için sınava giriyordun son 3 seneyi Türkiye'de okuyorsun mevzuat değişmediyse tabi. 05323303223 nolu telefondan ulaşabilirsin WhatsApp dan yaz üniversite kayıt için yardımcı olurum

Thumbs up UKRAYNA ÜNİVERSİTE DENKLİK Harkov Politeknik

Alıntı Cashnaba tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Öncelikle merhabalar 20 yaşımdayım üniversite için ukraynada tıp düşünüyorum. Türkiyede düzenli bir işim var birde birikmiş olarak bir arabam var yani okul için işimden çıkıp arabamı satıp üniversite okuyucam. Mezun olan abilerim veya ablalarım bir iki ufak sorum olucak.
    3-Genel bir bilgi aldım ukrayna okulları hayat şartları vs paylaşmak istediginiz önemli şeyler var mı ?
    UKRAYNA ÜNİVERSİTE DENKLİĞİ

Harkovda Harkov Politeknik ve Karazin Reyting Kuruluşları listesinde İlk Bin de..

Yükseköğretim Genel Kurulunun 16.06.2016 tarihli toplantısında; 20 Şubat 2016 tarih ve 29630 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliği"nin dördüncü maddesi beşinci fıkrası kapsamında;

Ortaöğrenimlerini Türkiye'de tamamlayan ve yükseköğrenime başlanılan yıl Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenmiş olan sıralama kuruluşlarınca yapılan dünya üniversite sıralamalarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen dilimindeki üniversitelerden mezun olanlardan birinci fıkranın (ı) bendindeki YGS/LYS veya muadil sınavlardan alınmış puan koşulu istenmez hükmünü havidir.

Bu sıralandırma kuruluşları Academic Ranking of World Universities (ARWU), CWTS Leiden Ranking Academic Ranking, QS World University Rankings, Times Higher Education (THE) World University Ranking, University Ranking by Academic Performance (URAP) olarak belirlenmiş olup belirlenen dilimlerin ise Kurulumuzca tanınan ilk 1000 sıradaki yükseköğretim kurumları olmasına karar verilmiştir.Kamuoyuna duyurulur.

(*)01.07.2016 tarihli YÖK resmi açıklamasıdır.
    Last edited by Mezun Moderator : 08 08 2017 tarihinde saat 01:52

Alıntı Cashnaba tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Kardeşim Merhaba bende araştırma yapıyorum. BENİ ara konuşalım kim nerde ne öğrendi paylaşalım. Benimde durumum senin gibi işten çıkıp okumayi düşünüyorum 0542 825 70 70

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •