3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Varsayılan Texas dallas da yaşayanlar

[B]Mayıs ayında dallas da olacağım southern methodist university de scholar olarak. burada bulunan veya yaşayan arkadaşlar varsa iletişime geçmek isterim. hayat şartları, konaklama, ulaşım vs hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Varsayılan Güzel şehir

Alıntı gozdesrgnc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    [B]Mayıs ayında dallas da olacağım southern methodist university de scholar olarak. burada bulunan veya yaşayan arkadaşlar varsa iletişime geçmek isterim. hayat şartları, konaklama, ulaşım vs hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim.
    Texas A tatile gittiğimde ziyaret ettiğim şehirlerden bir tanesiydi. Güzel şehir. Ama tarihi bir şehir değil ya da en azından ben öyle algıladım. Hayat şartları TX da genel olarak biraz daha ucuz. Ama çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. Tabi NYC, Boston gibi metropollerden daha ucuzdur. Craiglist.com daki ilanlardan fikir edinebilirsin. Başarılar diliyorum.

Varsayılan Güzel şehir

Alıntı gozdesrgnc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Dallas, TX'daki tatilim sırasında ziyaret ettiğim şehirlerden birisiydi. Tipik güzel bir Amerikan şehri. Ama sanırım pek tarihi bir şehir değil. Ya da ben öyle algıladım. Müzelerinde çok fazla kaydadeğer birşey göremedim J.F. Kennedy'den başka. Hayat standardı TX da diğer eyaletler göre biraz daha ucuz gibi geldi. Ama NYC, Boston gibi metropollerle karşılaştırırsan muhakkak daha ucuzdur. Craigslist ten ilanlara bakarak bir fikir edinebilirsin. Sana başarılar diliyorum.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •