2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Hybrid View

Varsayılan Avustralya ogrenci vize red'di hakkında

Merhaba ,Melbourne de IT bolumunde bir sertifika kursuna kayıt olmak icin onumuzdeki hafta vize basvurumu yapicam . Ancak 31.12.2016 da isimden ayrildim ve hesabımda fazlasiylada para var ancak parayi yaklasik 1 hafta once hesabima alabildim
    Neyse soruma gelelim;
    Bende gecen sene şirketimin bana aldığı ABD B1/B2 ve C1/D vizeside mevcut. Eğerki Avustralya ogrenci vizesinden red yersem bu pasaportuma islenir mi? Ya da ben ABD ye turist vizesiyle gittigimde ordaki gorevliler bu bilgeye ulasabilir mi?
    Biraz karisik bi soru ama umarim bilgisi olan biri vardir kafami cok mesgul ediyor bu konu

Cok yakin bir arkadasimin basina benzer bir olay geldi. Avustralya icin basvurdugu vizeden red cevabi aldi detayini vermek istemedigim sebeplerden dolayi. Yaklasik 14 ay sonra ABD'de postdoc icin basvurdu ve vizesi cikti. Resmi olmayan yerlerden edindigi bilgilere göre red aldigi vizeden sonra 12 ay beklemesi gerekiyormus. Yoksa ABD vizesinden de red yiyecekmis. Ne kadar dogru bilemiyorum ama. Dikkat etmeni tavsiye ederim. ABD'den vize reddi yedigin anda dünyanin bir cok yeri icin kapilar kapaniyor sana.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •