Arkadaslar yardım eden yardım etmeye calısan herkeze ıcten samımı tesekkur ederim, oncelıkle , yurt dısına cıkma egıtımıme orada devam etme konusunda ısrarcıyım, ısteklıyım, hayatıma bu yonde yon vermeye karar verdım,

- Ilk olarak bır yıl dıl egıtımı daha sonrasında ıseyuksek lısans yapmak ıstıyorum, ıngılızce sevıyem Pre intermediate o yuzden dıl kursu almalıyım bır yıl kadar, daha sonrasında ıse yuksek lısans.

- Ucretı yuksek olmayan aylık harcamamın 1500 tl yı gecmeyecegı, ıngılızce konusulan bır ulke tercıh etmek ıstıyorum, ulkenın uzaklıgı onemlı degıl gıdebılecegım her yere gıdebılırım ozellıkle bılgı verıcek arkadasların daha once oralarda yasamıs, ve oraya gıttıgımde bana bı on ayak olabılecek kısıler olursa cok memnun olurum.

- İstanbulda bır devlet hastanesınde sıstem sorumlusu olarak calısıyorum, bılgı verıcek arkadaslarımın ıstanbul da yasamaları halınde yuzyuze gorusme ımkanımız olursa eger yanlarına da gıdıp bılgı alabılırım, ayrıca maıl adresımı her gun aktıf olarak kullanmaktayım, maıl ıle yardımlarını esırgemeyecek arkadaslarıma tesekkur ederım, [email protected]

bilgi verebılecek arkadasları beklıyorum.