Arkadaşlar merhaba, size birkaç tavsiye vereceğim. 2014 ve 2015 yazlarında WAT progr***** katıldım. Vergi iadesi durumlarını biliyorsunuzdur. 2014 yazı için biraz gecikmeli olarak 2015 Mayıs ayında başvuru yaptım. Başvuru yaptığım firmanın adı USTAX WORLD. Bahsettiğim gibi 2015 Mayıs ayında başvuru yapmama rağmen hala paramı alabilmiş değilim. 2015 Mayıs - 2016 Eylül... Aradan 1 yıl 4 ay geçti fakat belirttiğim gibi paramı hala alamadım. Aracı firmama durumu belirttiğimde ise benim gibi mağdur olan çok öğrenci olduğunu bu yüzden vergi iadesi için çalıştıkları USTAX WORLD firmasıyla artık çalışmayacaklarını belirttiler.

Belirttiğim firmayla uzun süre yazıştım. Paramı hala alamamış olmam adamların çok da umurunda değil açıkçası. En son kendilerinden bir mail aldım. Dediklerine göre ABD'deki yetkili kurum belgeleri istemiş, bir süre sonra fotokopisini istemişler. Bunlar da göndermiş. Şimdi yetkili birim, siz 2 kere başvuru yapmışsınız iki tane vergi iadesi var bu yüzden uzun sürüyor falan demiş. Ama açıkçası ben hiç ama hiç inanmadım. İnanın bana gına geldi. 2. senem için farklı bir firmadan başvuru yapacağım, aracı şirketimin yeni bir firmayla anlaşmasını bekliyorum.

Siz siz olun bu firmayla sakın çalışmayın. Ben çektim, çekiyorum, siz çekmeyin. Herkese güzel hatıralar diliyorum...