3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Varsayılan Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yardım

Geçtiğimiz yaz mezun oldum ve yurtdışında ingilizce dil okuluna gitmek istiyorum. Ülke olarak avustralyayı düşünmekteyim ancak takip edilecek prosedürler vs oldukça içimi karartmakta. Ayrıca dil okulunu veya şehiri tercih etmekte de zorlanmaktayım. Bu nedenle işimi sağlama alıp bir yurtdışı eğitim danışmanlığı almak istiyorum. Lütfen İstanbulda bu konuda birebir tecrübesi olanlar yazsın.

bence seçeceğimiz firmaya göre değişir. ben kendim global vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketi ile yüksek lisans için londra'ya gittim. kuzenim ise oxford house college şirketi ile dil okuluna gitti. ikimizde son derece memnun kaldık. tabi ki bahsettiğim tarzda şirketler seçmek, daha doğrusu bu tarz köklü şirketler seçmek gerekir. çünkü yeni şirketlerin okullarla bağlantısı da yeni oluyor ve belli bir stabil hali olmuyor. bu yüzden sıklıkla iletişim sorunları ortaya çıkıyor. bence firma faktörü önemlidir. haa ben kendim okullarla görüşür yaparım dersen onu bilemem ama çoğu zaman attığınız maillere cevap bile alamazsınız.

Varsayılan yurt disi egitimi icin tavsiyem

Ben de seninle ayni durumdaydim, ilk onceleri degil sehir ulke olarak bile nereye gidecegimi bilmiyordum, sonra internet arastirmalarim sonucunda San Diego da Turk bir firma buldum, yurt disi egitim danismanligi firmasi,onlarla San Diego ya geldim, San Diego nun neresi oldugunu bile bilmiordum, cok cok memnun kaldim, sirketten de sehirden de okuldan da.. hatta 3 ay once San Diego ya tasindim eger daha ayrintili bilgi istersen severek paylasirim tebcrubelerimi, kolay gelsin

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •