2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Varsayılan Japonya dan Garantör

Arkadaşalar japonyaya 90 güne kadar olan ziyaretlerde vize muhafiyeti olduğunu biliyorum fakat aldığım bilgilere göre japon sınır polisi bir çok TC vatandaşını yine de geri çeviriyormuş. Benim bir arkadaşım var ziyaretim için garantör olmak istiyor.
    Garantör olmak için resmi garantör olmak için ve bunu sınır polisine resmi olarak göstere bilmem için ne yapması lazım?

Üye

Giriş Tarihi
    06 09 2011

Alıntı maikside30 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaşalar japonyaya 90 güne kadar olan ziyaretlerde vize muhafiyeti olduğunu biliyorum fakat aldığım bilgilere göre japon sınır polisi bir çok TC vatandaşını yine de geri çeviriyormuş. Benim bir arkadaşım var ziyaretim için garantör olmak istiyor.
    Garantör olmak için resmi garantör olmak için ve bunu sınır polisine resmi olarak göstere bilmem için ne yapması lazım?
    arkadasin japonya imigrationdan garantor kagidi gondermesi gerekli.fakat o arkadasin japonyadaki statusu devamli oturmali veya japon vatandasi olmasi onemli.siz kendiniz turist gidebilirsiniz,sadece passportunuz yeni olan turk passportu yani biometric olmali ve donus bileti,kalinacak otel adress ve reservasyonu vmasraf icin para olursa giris olur.sizi passport kontrolunda odaya alirlarsa bunlari soracaklardir .temiz giyimli duzgun cevap verirseniz 90 gun turist girisi verirler..

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •