3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Varsayılan Green card hakkında bi kaç sorum olacaktı.

Merhaba abilerim ablalarım biz annemle birlikte new yorka yerleşmeyi düşünüyoruz henüz green card için bir başvuruda bulunmadık ama en kısa zamanda bulunucağız öncelikle green card kazandıktan ne kadar zaman sonra gidebiliriz new yorka ? ve green card diyelim kazandık kazandıktan sonra başka işlemler yapmam gerekir mi lütfen cevap verin teşekkür ederim.Not: Hakkarili ile ilgili bi alakam yoktur sadece hakkarilinin hikayesini beğendiğim için koymak istedim

Alıntı HakarilliBack tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba abilerim ablalarım biz annemle birlikte new yorka yerleşmeyi düşünüyoruz henüz green card için bir başvuruda bulunmadık ama en kısa zamanda bulunucağız öncelikle green card kazandıktan ne kadar zaman sonra gidebiliriz new yorka ? ve green card diyelim kazandık kazandıktan sonra başka işlemler yapmam gerekir mi lütfen cevap verin teşekkür ederim.Not: Hakkarili ile ilgili bi alakam yoktur sadece hakkarilinin hikayesini beğendiğim için koymak istedim
    DV-2016'yı karçırmışsınız.Çekilişte seçildikten sonra bir görüşmeye katılıyorsunuz sanırım,daha sonrasında uçuş işlemleri dışında bir işleme gerek yok diye biliyorum.Bu işlemleri hallettikten sonra önünüzde bir engel kalmıyor sanırım.Tabi daha önceden belli bir birikime sahip olmalısınız ilk başta dil bilmiyorsanız,özellikle New York gibi bir şehirde.

Kanka sen bu gemilerle yolculuk yapıp brezilyaya ordan şiliye ordan da amerika ya geçen değilmisin

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •