Toplam 39 sayfada 2 İlkİlk 123412 ... SonSon
572 sonuçtan 16 --- 30 arası gösteriliyor
    Üye
    DazZ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    14 04 2002

FENERBEHCEM CANIM BENIM CANIM FDA OLSUN SANA HICBIRSEYE DEGISILME SENIN SEVGIN BU DUNYADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! yok birader soylemeye calistim ama icimden gelerek olmuyor. Sende bi sunu desene OH BE BUGUNDE GALIP GELDIK GECE RAHAT UYUCAM YINE.bence sende bunu cok rahat diyemicen. heh

Üye
    mudd kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 12 2001

Allah kimseyi gs li yapmasin.fb disinda ki tum takimlar futbolun bir spor oldugunu ve centilmenlik gerektiren bir ugras oldugunu malesef kabul edemezler,fenerbahce elit taraftaiyle her zaman acik ara ondedir.Fb olmak topu aga firlatmaktan cok genetik bir meseldir.Herken gibi gosteri yapilmaz ama takim olurcesine sevilir.hadi bakalim kacak, sana bu aciklama yeterde artar, ayyyyyyyyy yetmez yaw, sen fenerbehceli degilsin nasil anliycaksin ki boyle seyleri.Bu folder'a takilmaya devam SIKI bir fenerbahceli olup cikacaksin.

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

OH BE BUGUNDE GALIP GELDIK GECE RAHAT UYUCAM YINE noldu diyemedin dimi?

Üye

Giriş Tarihi
    04 12 2001

bak seni uyarmistim fenerbahce tutkunu olup cikacaksin diye, 3 gundur durmadan fenerbahce folderina yaziyorsun, bu boyle baslar sonra fenerbahce maclarinda tezahhurata kadar gider.

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

abi ben zaten inkar etmiyorumki. eger fenerle ugrasmazsam duramiyorum napiyim.

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

bak sen hala diyemiyosun.OH BE BUGUNDE GALIP GELDIK GECE RAHAT UYUCAM YINE allah kimseyi fenerli etmesin. Allah korusun. tovbe tovbe.

Üye

Giriş Tarihi
    04 12 2001

Dazz gizli bir fenerbahce hayraniydi, simdi SIKI bir taraftar oldu.

Üye

Giriş Tarihi
    04 12 2001

birde sana birsey soyleyim, babam bana kizim 18 yasina gelinceye kadar fenerbahceden baska takim tutamaz kendi parani kazanmadan benim paramla sigara icemezzsin derdi.Seneler gecti 18 in ustunden ama iste dedigim gibi fenerbahcelilik ten kurtulamazssin.Bundan boyle sende olene kadar fb lisin.Bu folderda bunun sahidi olsun

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet.feneri seviyorum, geceleri onsuz olamiyorum. onu cok oda olmasa kimi sevicez biz. oooh !!!bagimliligim var napiyim?

Üye

Giriş Tarihi
    14 04 2002

aaay pardon bayan bir fenerliymis. umarim haddimi asip uygunsuz seyler dememisimdir. heh bu fenerlilerde hep kiz cikiyo yaw. ulan bi erkek adam yokmu aranizda? yoksa hepiniz kizmisiniz?

Üye

Giriş Tarihi
    04 12 2001

bende seni kiz sanimstim , benim de tanidigim butun gs liler kaba, gs liler

Üye
    deli dumrul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    19 10 2001

ya simdi kabaliksa evet avrupa da olsun turkiyede olsun biraz kabayizdir onumuze geeni ezer geceriz sizin gibi kibarlik yapacaz diye milletin ayaklari altinda surunmuyoruz cok sukur

Üye
    sademes kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    29 08 2002

Bakiyorum fenerbahce cumhuriyetini ele gecirmisiniz yaa yapmayin bunu birakin bari bu sekilde seslerini duyursunlar birazcik,koskoca mezun com da bir avuc fenerli,ilginc??Demek artik insanlar daha bilincli ------------------------------------------------------------avrupa fatihi-

Üye

Giriş Tarihi
    04 12 2001

Sizde kesin baskalarinin esyalarini karistirma huyu da vardir.Istenmedigi yere gelene ne dir Allah askina?Bu foldera girerek mesaj sayisini artirip gozde konular arasinda kalmasini sagladiginiz icin, siz laftan anlmaz gs lilar, bundan boyle ezeli fb liler olarak hayatiniza devam edeceksiniz.Bu folder'a her girdiginizde fb de sizin damarlariniza yavas yavas isliyor.Yarin bir gun gs icin tezahuratt yapmak istediginizde agzinizdanfenerbahcem canim benim lafi cikacak.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •