4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor

Varsayılan Londra da Bölgesel dil okulları

Merhaba Londra böglesin de dil okulları konusunda bir çok bilgi var tabi her yıl yeni bilgiler ve fiyatlar geliyor. kız kardeşim yaızn Londra ya dil eğitimine gidicek. konaklaması da bir aile dostumuzun yanında olacağı için o bölgedeki dil okullarıyla görüşüyoruz. görüştüğümüz Richmand Üniversitesi var ama 7 aylık 4000 paund gibi birfiyat verdiler. bana bira yüksek gibi geldi. bunlar genel fiyatlar mı yoksa genel olarak Londra da bu bölgeye yakın önerebileceğiniz okul var mı?

Merhabalar;

Ben Londrada merkezinde dil egitimi aliyorum ve 6 aylik toplam ucret 1950£ . http://www.lsclondon.co.uk/ okulun sitesini inceleyebilirsin.. okulda ayrica dil egitimi disinda MBA VE Lisans programlari da var. Ortak üniversite; Cardiff Universitesi adı altında mezuniyet olanağı da sagliyor ayrica.. Konu ile ilgili ayrintili bilgi almak istersen donus yapman yeterli ..tesekkurler..

yardımcı olur musunuz bu okula kayıt yaptırmamda su ana kadar duydugum en düsük fiyatlı okul

Londra dil okulları konusunda önerecebileceğin orta ayar fiyatta okullar nelerdir? Burada yardımcı olacak arkadaşlar var sanırım.
    Last edited by panicx901 : 19 07 2017 tarihinde saat 06:31

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •