Toplam 2 sayfada 2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 16 --- 19 arası gösteriliyor

Merhaba arkadaslar ben 5 ay once Chicago ya dil egitimi icin geldim ve araci bir firmaya basvurmadan okulumu kalacagim yeri kendim buldum hatta geldikten sonrada kendi buldugum daha ucuz ve egitimi benim icin daha verimli baska bir okula gectim. Ordayken kafamda bir suru soru vardi benim gibi bu durumda olan kisilere yardimci olabilirsem cok mutlu olurum sorulariniz olursa ben cevaplamaktan ve yardimci olabilmekten mutlu olurum.

Alıntı selinsrc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaslar ben 5 ay once Chicago ya dil egitimi icin geldim ve araci bir firmaya basvurmadan okulumu kalacagim yeri kendim buldum hatta geldikten sonrada kendi buldugum daha ucuz ve egitimi benim icin daha verimli baska bir okula gectim. Ordayken kafamda bir suru soru vardi benim gibi bu durumda olan kisilere yardimci olabilirsem cok mutlu olurum sorulariniz olursa ben cevaplamaktan ve yardimci olabilmekten mutlu olurum.
    Merhaba ben Adnan ERTAN, Ben 31 yaşındayım eğitim durumum yeni adıyla orta okulu açıktan bitirmeye çalışıyorum 1 sınavım kaldı. Mesleğim elektrik ustalığı 2 yıldır elektrik formeni olarak çalışmaktayım ve son 4 yıldır Azerbaycan Kazakistan ve Irak'ta çalıştım ingilizce yer yer gerek odlu ve olmayada devam etmekte,bundan dolayı ingilizce kursuna A1 seviyesinden başladım fakat haftada 3 gün 3er saat eğitim ile ilerleme kaydedemiyorum çünkü araya gün girince pratik olmadığından unutuyorum, size sormak istiyorum 1 Amerikada dil eğitimi alabilmek için belli seviyede ingilizce şartı varmı 2 haftada belli bir saat çalışma izni sağlanıyormu giderleri karşılamak ve pratiği arttırmak amaçlı. Olumlu yada olumsuz yönde bilgilemdirme yaparsanız sevinirim.
    Saygılar

Alıntı selinsrc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhabalar ben de newyorka dil okuluyla gelmek istiyorum. Yakında f1 vizesine başvurcam. Bana kalırsa vize almada en önemli kriter finansal gücünün yeterli olması. Siz banka hesabınızda ne kadar para göstermiştiniz onu sormak istiyorum

Merhaba bende aracı bir firma olmadan kendim ayarlayıp gitmek istiyorum. Bu surecten biraz bahsedebilirmisiniz acaba vizeyi nasıl aldınız okulu nasıl ayarladınız teşekkürlet

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •