2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor
    Yeni Üye

Giriş Tarihi
    02 04 2014

Lightbulb Avrupa Politeknik Üniversitesi ( Bulgaristan )

European Polytechnical University, Bulgaria

Merhaba arkadaşlar ben avrupa politeknik üniversitesi öğrencisiyim , üniversite ve bulgaristan hakkında sorularınız varsa elimden geldiğince bildiklerimi sizinle paylaşabilirim .. Üniversite'de olan bölümler bunlardır , genel olarak okul ücretlerinide yazıyorum , ayrıca okulun burs imkanlarıda vardır , derslerde başarılı olunduğu takdirde okul ücretlerinde indirimi yapılmaktadır. sorularınız varsa buradayım özel mesaj yada mail atabilirsiniz yada üniversiteye ait türkçe fb sayfası üzerinden iletişim kurabilirsiniz

https://www.facebook.com/Avrupapoliteknik

[email protected]
    ( aynı gün içinde geri dönüş yapabilirim )

Mimarlık (İngilizce eğitim ) = 4000 euro

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce eğitim) = 3000 euro

İnşaat Mühendisliği (İngilizce eğitim) = 3000 euro

Ekonomi (İngilizce eğitim) = 3000 euro

Psikoloji (İngilizce eğitim) = 3000 euro

Öğrenci yurdu bulgaristan şartlarına göre oldukça rahat ve konforlu , 3 katlı bir binası var , aylık olarak odaya göre değişiyor ama ortalama 125 euro diyebiliriz 250 leva , ve okula biraz uzak bu yüzden otobüs yada taksi kullanıyoruz öğrenciler olarak. . Ama burada ev kiralarıda ortalama 125 euro = 250 levadan başladığı için genelde ev tercih ediyoruz .. ama başlangıc olarak yurtta kalınabilir şehri öğrenene ve alışana kadar diye düşünüyorum.

Daha detaylı olarak resimlerinini gönderiyorum yurt için ;

Su,elektrik,internet, çamaşır makinası ve ortak kullanıma açık mutfak var öğrencilerin kullanması içn bunların hepsi yurt ücretinin içersine dahil.

Last edited by unknown91 : 03 07 2014 tarihinde saat 07:25

Yeni Üye
    BaRCeLoNa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    27 04 2005

Varsayılan Avrupa Politeknik Üniversitesi Bulgaristan

Varna Teknik Üniversitesi Öðrencileri olarak gösterdiðiniz duyarlýlýða teþekkür ederiz...Forum da Bulgaristan Varna Teknik Üniversitesini görmekten mutluluk duyduk..Hep Destek Tam Destek

http://nwoldgrowth.org/finding-the-right-cheap-cars/

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •