2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    serteri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    18 09 2009

Varsayılan Avustralya ya gelmek isteyenlere yardimci olunur.

Şirketimiz deneyimli kadrosuyla size en iyi danısmanlık hizmetini veriyoruz. Hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz.
    1. Tam destek hizmeti: Öğrencilerin şehre uyum sürecinde kültür farkı ve yaşam tarzından dolayı doğabilecek her türlü sorunlarında Türk danışmanlar tarafından birebir verilen danışmanlık hizmeti.
    2. Şehrin tanıtımı: Şehrin merkezi ,okulun yerinin gösterilmesi, önemli caddelerin ve bulvarların, tüm ihtiyaçlarını temin edebilecekleri yerlerin tanıtımı ve aynı günün akşamında tanışma partisi organizasyonu.
    3. Shopping hizmeti: Öğrencilerin ihtiyaçlarını temin edebilecekleri dükkanların ve alışveriş merkezlerinin tanıtılması ve ihtiyaçlarının temini konusunda yardım hizmeti sunulması.
    4. İletişim sisteminin gösterimi: Avustralya içersindeki GSM sistemlerinin tanıtımı, SIM kart tedarik yollarının gösterilmesi, Türkiye ile ucuz ve kolay iletişim kurma yöntemlerinin öğretilmesi ( Türkiye ile ucuz konuşma kartlarının temini)
    5. İş için gerekli evrakların hazırlanması: Avustralya’da çalışabilmek için gerekli vergi numarasının alımında, yerel bankalardan birisinde banka hesabı açılması ve ehliyet alımı ve bunun gibi evrakların temini konusunda detaylı bilgilendirme hizmeti.
    6. *Çeviri işlemlerinizde danışmanlık: Gerekli evraklarınızın yeminli tercümanlar tarafından onaylı tercümesinin hazırlanma hizmeti.

Hem okumak hem para biriktirmek istemez misiniz?

Sizlere İngilizce seviyenize göre anlaşmalı olduğumuz firmalar bünyesinde garanti iş olanakları sunuyoruz.

Avustralya’daki okulunuza başladıktan sonra iki hafta içerisinde haftalık ortalama 250-500 AU dolar gelir elde edebileceğiniz, okul saatlerinize uygun, şehir merkezinde ve yakınında part-time iş olanakları sunmaktayız.

Airport pickup

Gelen öğrencilerin Brisbane havalimanında pasaport kontrolünden sonra karşılanması ve öğrencilerin ve eşyalarının kalacakları yerlere transfer işlemlerinin konforlu bir şekilde yapılması.

Avustralya ya gelmek gibi hayatinizin en onemli kararini verme asamasinda sizlere en iyi hizmeti vererek yukunuzu biraz olsun hafifletme arzusundayiz.

Fiyatlarimiz hakkinda bilgi icin ve bize ulasmak icin Facebook sayfamizdan bizi takip ediniz.
    https://www.facebook.com/australiaegitim

Varsayılan diploma denkliği

Merhaba ben 9 Eylül Üniden ocak ayında mezun olacağım.Fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum.Avustralyada yaşamak ce çalışmak istiyorum.Birçok araştırma yaptım fakat diploma denkiğimi nasıl alacğımı kime başvuracağımı hangi sıanvalara gireceğimi öğrenemedim.yardımcı olur musunuz.Teşekkür ederim

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •