3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Varsayılan maltada dil okulunda 6 ay mı ı ingiltere de dil okulunda 3 ay mı daha yaararlı olur

merhaba arkadaşlar
    malta sliema da am language studio dil okulunda 6 ay mı yoksa aynı bütçeyi ingiltere de 3 aylığına celtic dil okuluna mı gitmek gerçekten ingilizce öğrenmeme yardımcı olur ingilizce seviyem çok kötü ünide hazırlık okudum ama speaking fln sıfır bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan çok rica ediyorum yardımcı olmalarını çünkü çok kararsızım

Varsayılan malta dan

merhaba
    ben şuanda malta da dil okulundayım.maltayı seçmiş olmam benim için büyük bir hata oldu.ben istanbulda çalışıyorum ve işimden 6 ay ücretsiz izin alıp geldim.ilk başta Avustralya için karar vermiştim fakat benim eğitim danışmanım beni malta konusunda ikna etti.Şuan da o kadar öfkeli ve sinirliyim size durumu izah bile edemiyorum.buraya gelmeden önce okulların hepsinin ülkeler için kabul kriterleri ve her ülke için belli kontenjanları var olduğu söylendi.nedense buraya gelince anladım ki bütün okullar türk öğrenciler ile dolu şuanda sınıfımda toplam 9 kişi var ve 7 si türk.bence paranı burası için boşuna harcama sadece parayı alıncaya kadar herşeyi çok güzel süslüyorlar gözünü boyuyorlar.buraya geldiğinde olayın iç yüzünü anlıyorsun.ayrıca malta yaşam açısından da çok kötü sanki nette gördüğün resimlere inanma ben çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.sokakta yürürken İngilizce dışında bütün dilleri duyuyorsun.ispanyollar ve İtalyanlar doldurmuş maltayı ve onlar beraber takılıyor türk öğrenciler beraber.eğer gerçekten amacın İngilizce öğrenmekse sakın buraya gelme......

Bana sorarsanız okula göre değişir. Ben Domain group'ta okudum ve HİÇ Türkler yoktu.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •