4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor

Question Amerika'da Sertifika Programı Konusunda Bilgisi Olan Var mı?

Arkadaşlar Merhaba

Foruma yeni üye oldum. İngilizce öğretmeniyim. Amerika'da katılabileceğim alanımla ilgili bir Sertifika programı bakıyorum. Biraz araştırma yaptım ancak çok fazla bilgi bulamadım. California State'in TESOL Teacher Traning programını buldum. Fiyatı da fena değil. Bu program hakkında bilgisi ve önerisi olan var mı?

Teşekkürler.

California San Diego'da bulunan SDUIS universitesi olarak TESOL Certificate kurslarimiz mevcut. Course Begins on the Mondays as scheduled:
    Next class August 12, 2013!
    Duration: 6 weeks
    Tuition: $699 for 6 weeks
    Application Fee: $75
    Textbook: $60
    Time: Monday – Thursday from 5:30pm-10:00pm
    (Meets the student visa requirements for International Students)

Detayli bilgi icin benimle iletisime gecebilirsin.

Moderator AA
    Guest

Alıntı kursunkalem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar Merhaba

Foruma yeni üye oldum. İngilizce öğretmeniyim. Amerika'da katılabileceğim alanımla ilgili bir Sertifika programı bakıyorum. Biraz araştırma yaptım ancak çok fazla bilgi bulamadım. California State'in TESOL Teacher Traning programını buldum. Fiyatı da fena değil. Bu program hakkında bilgisi ve önerisi olan var mı?

Teşekkürler.

Merhaba, TESOL Teacher Training ve ilgilendiğiniz diğer sertifika programları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için www.mezun.com adresimizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Eğitim uzmanlarımız size telefon yoluyla dönüş yaparak detaylı bilgi verecektir. İyi Günler

gayet uygun görünüyor. kıyaslama yapmak için başka yerlerden de fiyat almak istiyorum aslında. seninle nasıl iletişime geçebilirim.

Alıntı sduis tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    California San Diego'da bulunan SDUIS universitesi olarak TESOL Certificate kurslarimiz mevcut. Course Begins on the Mondays as scheduled:
    Next class August 12, 2013!
    Duration: 6 weeks
    Tuition: $699 for 6 weeks
    Application Fee: $75
    Textbook: $60
    Time: Monday – Thursday from 5:30pm-10:00pm
    (Meets the student visa requirements for International Students)

Detayli bilgi icin benimle iletisime gecebilirsin.

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •