8 sonuçtan 1 --- 8 arası gösteriliyor

Varsayılan Forum da son yazilan mesajlarin ustte yer almasi hak.

Selamlar arkadaslar,

forum ile ilgili bir konuda sizin goruslerinizi merak ettim. Son yazilan mesaj sayfayi actiginizda enuste cikiyor. Ilk mesaji gormek icin sayfanin en altina inmek zorundasiniz. Bu sizce kullanisli mi degil mi ? Eger begenmeyenler cogunlukta ise yonetime soyleyip degistirelim ne dersiniz ?

Onceden senin dedigin gibiydi ama birkac sene oldu sanirim, degistirdiler. Senin dedigin gibi yani eski sistem daha iyiydi

dün foruma üye olduğumda bende aynı sorunla karşılaştım ama biraz kurcalayınca halledilebiliyor. kontrol paneli - ayarlarım bölümüne girip aşağılara indiğinizde seçenekleri düzenle kısmından - konu görünüm şekli başlığından -doğrusal eskiler önceyi seçerseniz mesajları eskiden yeniye doğru sıralayacaktır

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    24 05 2013

benim konulara yaptığım yorumlar yayinlanmıyor. neden?

Alıntı aragin tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    benim konulara yaptığım yorumlar yayinlanmıyor. neden?
    belki cevap en sona dusuyordu. Sayfanin sonuna bakar misiniz orda olabilir mesajiniz. bu arada mesajlarin bence hahlatci nin dedigi gibi dizilmesi iyi olur.
    Last edited by usaphd : 02 11 2013 tarihinde saat 03:45

Gerek yazdığım mesajlar, gerek açmak istediğim konular, görünmüyor. Admin onayından yayınlanacaktır diyor ama, bir kaç gün geçti aradan hala bir değişiklik yok.

Bence son mesaj en üstte kalmalı.

Kıdemli Üye
    Kentakili kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 08 2007

Gunluk'e yazdigim yayinlanmadi, bakalim bu cikacak mi..

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •