Toplam 2 sayfada 1 12 SonSon
18 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Los Angeles,San Diego,Las Vegas, San Francisco hakkında bilgi..

Yaklaşık iki senedir Los Angeles'da ikamet ediyorum. Los Angeles,San Diego,Las Vegas, San Francisco'ya gitmeyi planlıyor ve bilgi almak istiyorsanız her konuda bana buradan danışabilirsiniz.

San francisco da vardı dusundugum yerler arasında..
    3 yer var aslında biri bu,boston,los angeles.
    Oncelıkle ucuz ve kalıteli dil okulu bulabilirmiyim ? burdaki acentalar ^350-400 dolar arasında fiyat verıyor haftalık olarak ...
    calısma sansım var mı orda ? tabiki kacak olarak.
    kalacak yer fiyat olarak hangı aralıkta olur ...
    10 aydan fazla kalmayı dusunuyordum...donus yaparsanız sevınırım.

San Diego California tarafına gitmeyi düşünüyorum dil öğrenmek için fakat ispanyol nufusunun çok fazla oldugu söylendi çok akıcı çok yararlı olmayacağıda kasım gibi geleceğimden ötürü kışın çok sert geçen boston chicago taraflarını önermediler 6 ay kadar kalacağım ama bu konularda yardıma ihtiyacım var. ne tarafları seçebilirim

Kıdemli Üye
    erichehe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 03 2009

Alıntı dilaraaa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    San Diego California tarafına gitmeyi düşünüyorum dil öğrenmek için fakat ispanyol nufusunun çok fazla oldugu söylendi çok akıcı çok yararlı olmayacağıda kasım gibi geleceğimden ötürü kışın çok sert geçen boston chicago taraflarını önermediler 6 ay kadar kalacağım ama bu konularda yardıma ihtiyacım var. ne tarafları seçebilirim
    los angeles , san francisco , miami , new york. ben olsam bu 4 sehirden birine giderdim. san diego cok guzel bi yer aslinda. ozellikle yazin cok hareketli ama sen kis a denk geliyorsun.ama bu dediklerim new york harici kislarin sert gectigi yerler deil. los angeles dan sasma derim ama bana kalirsa

[QUOTE=erichehe;1159661]los angeles , san francisco , miami , new york. ben olsam bu 4 sehirden birine giderdim. san diego cok guzel bi yer aslinda. ozellikle yazin cok hareketli ama sen kis a denk geliyorsun.ama bu dediklerim new york harici kislarin sert gectigi yerler deil. los angeles dan sasma derim ama bana kalirsa [/QUOT
    Evet bu saydıgınız yerler çok guzel ama genellikle güneybatı tarafları ispanyol çok oldugundan dolayı ve aksan açısından dil öğ-renmede zorlanabileceğimi söylediler. Washington hakkında bir bilginiz var mı

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    21 03 2009

[QUOTE=dilaraaa;1159677]
    Alıntı erichehe tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    los angeles , san francisco , miami , new york. ben olsam bu 4 sehirden birine giderdim. san diego cok guzel bi yer aslinda. ozellikle yazin cok hareketli ama sen kis a denk geliyorsun.ama bu dediklerim new york harici kislarin sert gectigi yerler deil. los angeles dan sasma derim ama bana kalirsa [/QUOT
    Evet bu saydıgınız yerler çok guzel ama genellikle güneybatı tarafları ispanyol çok oldugundan dolayı ve aksan açısından dil öğ-renmede zorlanabileceğimi söylediler. Washington hakkında bir bilginiz var mı
    guneybati derken , yani los angeles icin cok ispanyol var aksanim bozuk olur gibi bisiler diyemezsin yani. washington DC diyorsan , 5 gun kaldim. donucegim gunu iple cektim. yani sIKICi bi yer. cok yakin arkadasim 2 sene yasadi isinden dolayi , oda ayni seyden dertliydi. o zaman NYC ye git. ama yani los angelesda bende gittim okula. orada hersey daha kolay olur gibime geliyor. aksan icinde hic oyle dusuncen olmasin.

Alıntı kaliforniya tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Yaklaşık iki senedir Los Angeles'da ikamet ediyorum. Los Angeles,San Diego,Las Vegas, San Francisco'ya gitmeyi planlıyor ve bilgi almak istiyorsanız her konuda bana buradan danışabilirsiniz.
    Merhaba,

Ben ağustos ortasında los angeleste olacağım dil okuluna gidiyorum hayat şartlarının çok pahalı olduğu ve arabasız hayat zor olduğunu söylüyorlar ve birde part time iş olanakları varmı?

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    21 03 2009

arabasiz gercekten zor los angeles.ama okulunla evini yakin tutabilirsen , bi o kdr kolay olur senin icin hayat.part time is bulursun herhalde.santa monicada cart larda hep turkler calisior.bi keresinde muhabbet etmistik hepsi ogrenciymis.yani ararsan bulabilirsin gibi gelio

arabasiz gercekten zor los angeles.ama okulunla evini yakin tutabilirsen , bi o kdr kolay olur senin icin hayat.part time is bulursun herhalde.santa monicada cart larda hep turkler calisior.bi keresinde muhabbet etmistik hepsi ogrenciymis.yani ararsan bulabilirsin gibi gelio

Anlıyorum aslında benimkisi biraz kumarmı desem ne desem bilemiyorum çat pat ingilizce ve kısıtlı bütçeyle gidiyorum umarım iş bulup orada biraz daha kalabilirim

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    21 03 2009

Valla kismet isi bunlar.bnm sohbet ettigim cocukda oraya zar zor gitmis. Ailesi sadece kirasini oduomus.cocuk harcligini kendi cikariomus.5bin dolara araba fln almis kendine.buyuk is basarmis bana sorarsan.ama herkes bole olcak die bi kayde yok

Valla kesinlikle katılıyorum nasip kısmet diyelim ben uğraşıcam olmazsa yapacak bir şey yok dün biriyle konuştum 2 ay kalmış orada psikolojimi resmen alt üst etti 5 aydan önce iş bulamazsın çok pahalı arabasız yapamazsın ama yinede kendime güveniyorum hayırlısı diyelim.

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    21 03 2009

valla arabasiz zor ama olmaz die biaey yok. Ben de okurken yuruyerek gidioduk okula.yakindi okul.

valla arabasiz zor ama olmaz die biaey yok. Ben de okurken yuruyerek gidioduk okula.yakindi okul.

Biraz spor yaparız ya ne olur sorun yok o konuda.

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    21 03 2009

haftasonu kiralarsiniz bikac kisi bi araba. En guzel sekilde gezersiniz

Umarım zaten gelişmeleri burada paylaşıcam.

Toplam 2 sayfada 1 12 SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •