5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor

Smile hollanda için danışman şirket

hollandada ingilizce dil kursları var.bu kurslara öğrenci vizesiyle gitmek mümkünmüdür?üniversitelerin hazırlık kursları ieltsden en az 5 istiyor ama ben sıfırdan başlamak istiyorum o yüzden tercih etmiyorum.dil kursları var fakat danışman şirket bulunabilirmi hollanda için?

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 04 2010

Alıntı beyliz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    hollandada ingilizce dil kursları var.bu kurslara öğrenci vizesiyle gitmek mümkünmüdür?üniversitelerin hazırlık kursları ieltsden en az 5 istiyor ama ben sıfırdan başlamak istiyorum o yüzden tercih etmiyorum.dil kursları var fakat danışman şirket bulunabilirmi hollanda için?
    hollandada ingilizce kursuna gidecegine turkiyede bir kursa git, hollandanin kendi dili var zaten. Danismanin yaptigi da senden evraklari toplayip okula gondermek, bunu sen de yapabilirsin, danismana gerek yok.

hollandada yapacağım ingilizce pratiği ingilterede bile yapamam orda sorun yok da.danışman şirketi evraklar için değil önden kalıcak yer havaalanı karş. vs için istiyodum.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    03 09 2013

aynen bende hollanda için baya arastırdım fakat yurt dısı egıtımler hep malta ıngıltere vs

Kıdemli Üye
    erichehe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 03 2009

Alıntı beyliz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    hollandada yapacağım ingilizce pratiği ingilterede bile yapamam orda sorun yok da.danışman şirketi evraklar için değil önden kalıcak yer havaalanı karş. vs için istiyodum.
    niye hollanda bende onu anlayamadim? var mi bildiginiz birsey??

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •