3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Varsayılan JFK den New Jersey'e Nasil giderim?

Selamlar JFK den New Jersey'e gitmek istiyorum. Ilk aklima gelen Airtrain ve Subway ile Manhattan'a gidip biraz gezmek. Ondan sonra New Jersey'e gecmek. Sorum şu: Manhattanin New Jersey'e bakan kismindan Feribot, vapur tarzi seyler var mi?
    07.03.2013 Amerika yolcusu

Kıdemli Üye
    thinktank kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    26 11 2010

Alıntı superbia tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Selamlar JFK den New Jersey'e gitmek istiyorum. Ilk aklima gelen Airtrain ve Subway ile Manhattan'a gidip biraz gezmek. Ondan sonra New Jersey'e gecmek. Sorum şu: Manhattanin New Jersey'e bakan kismindan Feribot, vapur tarzi seyler var mi?
    aynen dediginiz sekilde manhattan'a gidebilirsiniz. tabii valiziniz kucuk ise bu dediginizi yapmak mantikli olacaktir. buyuk valizle metroda gezinmek cok da kolay degil.

new jersey'nin neresine gideceksiniz bilemiyorum ama downtown manhattan'dan new jersey'e feribot var hoboken'a giden ama eger siz kuzeye dogru gidecekseniz o zaman feribotla gecmeniz pek de anlamli olmaz.

manhattanda gezdikten sonra port authority karşısında newyork times binası var onun tam önünden 10 dakikada bir paterson dolmuşları geçiyor gece 1 e kadardı sanırım en son 3 dolar bir kişi. lincoln tunelden patersona kadar gidebilirsiniz olmadı zaten nj transitler var bahsettiğim port authority'de. oradan ticket alarakda gidebilirsiniz hocam.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •