2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Varsayılan yurtdışında tıpta uzmanlık eğitimi

merhaba arkadaşlar, yurt dışında master doktora sayfalarını inceledim ancak tıpta uzmanlık eğitimiyle ilgili tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. yurt dışında uzmanlık için temel bilimler özellikle nörofizyoloji ilgimi çekiyor. bu alanda ülkelere göre eğitim ve çalışma şartları hakkında bilgi verebilecek olan olursa sevinirim. siteyi yeni kullanmaya başladım eğer bu konunun daha önce işlendiği bir sayfa varsa linkini gönderen olursa sevinirim, teşekkürler..

Üye

Giriş Tarihi
    02 09 2011

Alıntı hepboyleoluyo tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    merhaba arkadaşlar, yurt dışında master doktora sayfalarını inceledim ancak tıpta uzmanlık eğitimiyle ilgili tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. yurt dışında uzmanlık için temel bilimler özellikle nörofizyoloji ilgimi çekiyor. bu alanda ülkelere göre eğitim ve çalışma şartları hakkında bilgi verebilecek olan olursa sevinirim. siteyi yeni kullanmaya başladım eğer bu konunun daha önce işlendiği bir sayfa varsa linkini gönderen olursa sevinirim, teşekkürler..

Merhaba bu siteye bir bakin...belki cavap bulabilirsiniz bulamassaniz sizin konuyu orda acip sormaniz cok daha yarali olabilir
    http://forums.studentdoctor.net/showthread.php?t=545681

Kolay gelsin

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •