4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor

Varsayılan Ingiltere'de Dil okulu, Universite ve yasam hakkinda sorabilirsiniz!

Merhaba Arkadaslar,

Ben gokhan. Araniza yeni katildim. Ingiltere'de uzun yildir yasamaktayim, gerek yasam gerek egitim gecmisim ile Ingiltere'ye gelmek isteyenlare yardimci olmak isterim.

Son dil kurslari kampanyalari arasinda :
    ISIS Brighton/Greenwich/Oxford bulunmakta. Turk ogrencilerine %10 indrim var ve kayir ucreti alinmiyor.

Rose of york'ta ise oglenden sonra derslerinde yaklasik yuzde 40 indirim mevcut.
    ,Dil kurslari

Nasil bir tipte kurs almaniz gerek, hangi sehir daha uygun olur? gibi sorularinizi cevaplamaktan mutluluk duyarim

Gokhan
    Gokhan Yilmaz | Regional Recruitment Manager | Turkey
    UKstudy.com | 83A Western Road | Hove | East Sussex | BN3 1JB | UK
    Phone: +44 (0) 1273 72 55 77 | Fax: +44 (0) 1273 72 44 66
    Email: [email protected] | Skype: ukstudyturkiye | Website: www.ukstudy.com | Facebook: facebook.com/ukstudyturkiye | Twitter: Twitter.com/ukstudyturkiye

Alıntı ukbritish tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaslar,

Ben gokhan. Araniza yeni katildim. Ingiltere'de uzun yildir yasamaktayim, gerek yasam gerek egitim gecmisim ile Ingiltere'ye gelmek isteyenlare yardimci olmak isterim.

Son dil kurslari kampanyalari arasinda :
    ISIS Brighton/Greenwich/Oxford bulunmakta. Turk ogrencilerine %10 indrim var ve kayir ucreti alinmiyor.

Rose of york'ta ise oglenden sonra derslerinde yaklasik yuzde 40 indirim mevcut.
    ,Dil kurslari

Nasil bir tipte kurs almaniz gerek, hangi sehir daha uygun olur? gibi sorularinizi cevaplamaktan mutluluk duyarim

Gokhan
    selam, ben ali. Leeds hakkında bilginiz varsa ve beni bu şehir hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Oraya yaz dönemi için gitmeyi düşünüyorum ancak kafamda bazı soru işaretleri var. özellikle sosyal yaşamla ilgili(insanları ve özellikle insanlarının türklere bakış açısı). Daha sonra günlük yaşam pahası geliyor tabi. gidecegim yer merkeze yakın bir yer olacak. cevaplarnınz için şimdiden teşekkür ederim.

Varsayılan Brighton Dil okulu ve Konaklama

Merhabalar, Ben cagri brightonda dil okuluna gidiyorum.Kalma problemi hakkinda bazi bilgiler vermek istedim cunku gelmeden cok fazla arayis icine girdim bundan dolayi yardim etmek isterim.Konuya gelince ben su an The Old PalaceGuest house ta kaliyorum ve gercekten memnunum fiyat acisindan ve rahatlik acisindan gayet guzel imkanlari var ve otelin sahibesi eskiden mudurluk yaptigi okuldan benim icin cok guzel indirim yapti kesinlikle tavsiye ederim. Ulasmak isteyenler icin :01273683533 ve 07789930910 email:[email protected]

Merhaba Gökhan
    İngilterede hangi şehri ve okulu tavsiye edersin, neden?
    Hayatın en ucuz olduğu şehir neresi?
    Hangi dil okulunu tercih edersin? Fiyatlar hakkında bilgin var mı

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •