5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor

Thumbs up Guney Afrika(cape town'da)dil egitimi

Merhaba Arkadaslar,

Cape townda 6 yildir yasayan biri olarak sorularinizi yanitlamaya ve elimden gelen yardimi vermeye hazirim

Alıntı furkancpt tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaslar,

Cape townda 6 yildir yasayan biri olarak sorularinizi yanitlamaya ve elimden gelen yardimi vermeye hazirim
    Benim yaklaşık 35 bin liralık bir bütçem var.6-9 ay arası bir süre için dil eğitimine gelmeyi düşünüyorum.Oraları seversem daha da uzun kalabilirim.Duyduğum kadarıyla kaçak çalışma konusunda Amerika ya da İngiltere kadar riskli değilmiş.Kurs dışında ki boş zamanlarda çalışmak kolay mı? Orada yerleşik Türkler hangi sektörlerde iş yapıyorlar?

Bunun dışında merak ettiklerim;

1-Gece hayatı eğlenceli mi ve fiyatlar Türkiye'ye kıyasla nasıl?
    2-İlk 1 ay aile yanında konaklayıp sonra ayrı eve çıkmayı düşünüyorum ,mesela 1+1 şkelinde eşyalı stüdyo dairelere.Bunların aylık kira maliyetleri nedir?

Merhaba furkancpt dilokulu master yasam ve is konularinda bilgi verebilir misin? Ozellikle endustri muhendisleri icin

Alıntı furkancpt tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaslar,

Merhaba Benim arkadasim orada bulunmustu 2 sene once. Kendisi kacarak geldi turkiyeye. Suc orani yuksekmis ve orada bir ailenin yaninda kalmis. Geldiginde psikolojik tedavi almisti. Capetown gercekten suc orani cok yuksekmi? Insanlarin beyaz oldugunuzdan herhangi Irkcilikla karsilasiyormusunuz?

bence Güney Afrika , dil eğitimi için çok güzel bir yer. johannesburg un bazı kesimleri biraz tehlikeli görünse de capetown da hiç bir sorun yok.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •