15 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Polonya'da Eğitim

Merhabalar
    Arkadaşlar, ben varşova’da Lazarskı Üniversitesinde Hukuk okuyorum
    Polonya’da dil eğtimi almak isteyen veya ünversite okumak isteyen arkadaşlar Polonya’da ki üniversiteler bölümler ve eğitim sistemiyle ilgili bilgi edinmek isteyen arkadaşlar [[email protected])]bana ulaşablirsiniz.
    Last edited by polandpol : 23 07 2012 tarihinde saat 08:03

Alıntı polandpol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhabalar
    Polonya’da dil eğtimi almak isteyen veya ünversite okumak isteyen arkadaşlar Polonya’da ki üniversiteler bölümler ve eğitim sistemiyle ilgili bilgi edinmek isteyen arkadaşlar bana ulaşablirsiniz.
    genel anlamda ortalama masraflar ve çalışma şansı hakkında bilgi verirsen daha güzel olur.

Alıntı temmuz35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    genel anlamda ortalama masraflar ve çalışma şansı hakkında bilgi verirsen daha güzel olur.
    yurtların fiyatı 60-200 arasında değişiyor diğer giderlerinizle birlikte ortalama masrafınız aylık 300-400 €olur lehçe dilini öğrendikten sonra çok kolay iş bulabilirsiniz hatta hem hemde çalışıp hemde okuyabilirsiniz

yurtların fiyatı 60-200 arasında değişiyor diğer giderlerinizle birlikte ortalama masrafınız aylık 300-400 €olur lehçe dilini öğrendikten sonra çok kolay iş bulabilirsiniz hatta hem hemde çalışıp hemde okuyabilirsiniz
    verdiğin bilgiler için çok teşekkü ederim,peki vize konusunda sorun yaratıyorlar mı?

verdiğin bilgiler için çok teşekkü ederim,peki vize konusunda sorun yaratıyorlar mı?
    rica ederim,
    yaşınız çok büyük değilse sorun olmaz yanlız okulun hesabına parayı yatırdıktan sonra kabul belgesi geliyor kabul belgesi geldikten sonra konsolosluğa gidip vize baş vurusunda bulunuyorsunuz

rica ederim,
    yaşınız çok büyük değilse sorun olmaz yanlız okulun hesabına parayı yatırdıktan sonra kabul belgesi geliyor kabul belgesi geldikten sonra konsolosluğa gidip vize baş vurusunda bulunuyorsunuz
    ben halen üniversite öğrencisiyim son senem yaş büyük değil o kadar yani tek soru işareti şu lehçe öğrenmek ne kadar sürer acaba,çünkü benim çok yüksek bir birikimim yok bir an önce çalışıp kendimi orda finanse etmeliyim.

ben halen üniversite öğrencisiyim son senem yaş büyük değil o kadar yani tek soru işareti şu lehçe öğrenmek ne kadar sürer acaba,çünkü benim çok yüksek bir birikimim yok bir an önce çalışıp kendimi orda finanse etmeliyim.
    ) anlıyorum en az altı ayınızı alır bence ama tabi kişiden kişiye değişir siz ben çabuk kavrarım diyorsanız daha kısada sürebilir

Unhappy

Merhabalar
    Polonya’da dil eğtimi almak isteyen veya ünversite okumak isteyen arkadaşlar Polonya’da ki üniversiteler bölümler ve eğitim sistemiyle ilgili bilgi edinmek isteyen arkadaşlar bana ulaşablirsiniz.
    bende polonyada okumak istiyorum üniversite sınavına girmeden istedğim üniverstede okuyablirmiyim birde oraya baş vurmak için ne yapmam gerekiyor kayıt için ne için ne istiyorlar

Alıntı Ekim22 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    bende polonyada okumak istiyorum üniversite sınavına girmeden istedğim üniverstede okuyablirmiyim birde oraya baş vurmak için ne yapmam gerekiyor kayıt için ne için ne istiyorlar
    polonya'da okumak için üniversite sınavına girmenize gerek sadece lise diploması yeter ben danışmalık şirketi ile gititim sizde aynı şekilde baş vurun bütün kayıt işlemleiyle onlar ilgileniyorlar ve orada bir sene boyunca'da ilgilneyorlar sana mail adresimi yazıyorum istersen burdan yaz([email protected])
    Last edited by polandpol : 23 07 2012 tarihinde saat 07:42

polonya'da okumak için üniversite sınavına girmenize gerek sadece lise diploması yeter ben danışmalık şirketi ile gititim sizde aynı şekilde baş vurun bütün kayıt işlemleiyle onlar ilgileniyorlar ve orada bir sene boyunca'da ilgilneyorlar
    peki dersler zor mu ingilizce mi eğitim veriliyor yoksa polakça mı lisans süresi ne kadar orada bide sizi gönderen danışmalık şireketin adı ne internet adresi veya tel: yazabilirmisiniz güvenilir mi

hocam yine güzel bilgiler vermişsin.Benim senden öğrenmek istediğim polonyada öğrencinin çalışması önünde bir engel var mı,işçi değiliz ya biz yasak ve ya belli bir kısıtlama mevcut mu?
    Özel olmazsa sen çalıştın mı hiç polonyada ve ya çalışan arkadaşların var mı?onların ve ya kendinin tecrübelerini bizimle paylaşır mısın?
    Teşekkürler

hocam yine güzel bilgiler vermişsin.Benim senden öğrenmek istediğim polonyada öğrencinin çalışması önünde bir engel var mı,işçi değiliz ya biz yasak ve ya belli bir kısıtlama mevcut mu?
    Özel olmazsa sen çalıştın mı hiç polonyada ve ya çalışan arkadaşların var mı?onların ve ya kendinin tecrübelerini bizimle paylaşır mısın?
    Teşekkürler
    öğrencinin çalışması önünde herhangi bir engel yok dili öğrendikten sonra bir çok alanda çalışabilirsiniz. öğenciler genelde tercümanlık işinde çalışıyor.detaylı Bilgi almak istersen ([email protected]) benim mail adresim bana buradan yazabilisin
    Last edited by polandpol : 23 07 2012 tarihinde saat 07:38

öğrencinin çalışması önünde herhangi bir engel yok dili öğrendikten sonra bir çok alanda çalışabilirsiniz. öğenciler genelde tercümanlık işinde çalışıyor.detaylı Bilgi almak istersen ([email protected]) benim mail adresim bana buradan yazabilisin
    size mail attım,şimdiden teşekkür ederim.

Varsayılan Polonya'da Üniversite Eğitimi için profesyonel yardım

http://polanduniversity.com/

2010 yilindan bu yana getirdigimiz ogrenci sayisi her gecen gun artmaktadir.
    Ozellikle Polonyada ogrenci sehri olarak bilinen Wroclaw’a getirdigimiz ogrencilerin memnuniyetlerini dile getiren videolari ilerleyen gunlerde sitemize eklenecektir ve ne kadar dogru karar verdiginizi , tam olarak dogru adreste oldugunuzu hissedeceksiniz.
    Politechnika Wroclawska (Wroclaw University of Technology) universitesinin dunyada tek yetkili sirketi biziz.Ozellikle universitelerin uluslararasi office olarak bilinen ogrenci kabul merkezleriyle kurdugumuz baglantilar sayesinde hicbir sorun yasamadan zamaninda universite kayit islemleriniz yapilacaktir.
    Sirket politikamiz geregi daha dogrusu bizi diger sirketlerden ayiran nokta ise : Tum islemleri uzman arkadaslarimiz sayesinde yapmamiz ve sizin hicbir is icin kosusturmaniza gerek kalmadan tum islemleri bizim yapmamizdir.
    Tum sirketlere gidip sorabilirsiniz hem cok fazla paralar isteniyor hemde tum islemleri (ceviri+noter+vize,vb.) kendiniz yapmaktasiniz. Bizim farkimiz burada ortaya cikiyor.Siz sadece gereken belgeleri bizlere veriyorsunuz ve uzman ekibimiz ve anlasmali noterlerimiz tarafindan tum islemleriniz bizim tarafimizdan gerceklestiriliyor.Size sadece valizinizi hazirlamak kaliyor.
    Bize belgelerinizi teslim ettikten sonra 1 ay icinde tum islemleriniz bitmis ve okula kaydiniz tamamlanmis oluyor.
    Okul kayit islemlerinizin ardindan Polonyaya en ucuz ucak biletini sizin icin buluyoruz ve sizi Polonyada havaalaninda karsiliyoruz.Polonyaya geldikten sonra alisma donemi olan ilk 3 ay size her turlu kolayligi sagliyoruz.
    Bizlerin saglayacagi imkanlari kimsenin saglayamacagini garanti ediyoruz.
    Bizi sectiginiz icin tesekkur eder , hayat boyu basari dolu bir omur gecirmeniz dileklerimizle. ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN POLONYA'DA VERDİĞİMİZ HİZMETLER -Havaalanında Karşılama: -İkametgâh: Yurtta yeriniz ayrılmışsa yurt kaydınızın yapılması, ev kiralanmış ise kira kontratının kendi adınıza yapılması. -Okul Kaydı: Polonya’ya gidişinizle birlikte üniversite kayıt işleminin yapılması. -Ulaşım Kartı: Okuldan alacağınız öğrenci belgesi ile toplu taşıma araçlarından indirimli yararlanabilmeniz için gerekli olan ulaşım kartının çıkarılması. -Sağlık Sigortası: Polonya’daki tüm sağlık kurumlarından hizmet alabilmek için aylık ya da yıllık ödeme yapabileceğiniz sağlık sigortanızın yapılması. (Yıllık ödeme 380-400 Ziloty /100 Euro); Aylık ödemelerde (35-40 Ziloty/9-10 Euro) -Oturum Kartı: Vizenizin bitimine en erken 90 en geç 45 gün kala vize yerine Polonya ve Avrupa’daki ülkelerinde kullanabileceğiniz oturum kartı başvurusunun yapılması. Oturum kartı başvurusu sırasında hesabınızda 10.000 Ziloty/2500 Euro para bulunmak zorundadır.

bilgi ve sorularınız için [email protected] dan irtibata geçiniz.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    08 01 2014

Hazırlık, lisans, erasmus vs. okuma fikri olup da kararsız kalanlar ya da bilgisi olmayanlar arkadaşlar;

Gelmeyi düşündüğümde ben de yardımcı olabilecek pek bilgi bulamamıştım. Bazı danışmanlık şirketleri buldum, 1500 euro gibi büyük miktarlar istediklerinde şaşırdım. Bu parayı vermeden tek başıma tüm işlemleri halledip geldim. Şu an Wroclaw University of Technology'de bilgisayar mühendisliği okumaktayım. Gelmeyi düşünenler firmaların kurbanı olmasın. 1500 euro gibi büyük ücretleri boşuna vermeyin.

İstediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •