7 sonuçtan 1 --- 7 arası gösteriliyor

Varsayılan İngilterede Y. Lisans Yardım!

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumu takip ediyordum, ancak üye olmam bugüne nasipmiş, şu an üni'de işletme son sınıftayım ve ingilterede y.lisans yapmak istiyorum, toefl a girdim ve reading-20 listening-18 speaking-17 writing-20 toplamda 75 aldım, london school of commerce, kensington school of business gibi okullarda y.lisans (mba) yapabilirmiyim.. ortalalamamda 2.72 şu an..

Bir bilgisi olan yok mu bu konuda?

Banned
    pinky300 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 09 2003

Ben anlamiorum bu tur mesajlari. Adam toefl den 75 aldim dior okulun websitesini okuyamior. Bu ne tezatlik....

Kıdemli Üye
    metin1606 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 04 2010

benim arkadas girdi 2.5 ortalamasi vardi, okul 90 istiyordu toefldan, bu 85 civari yapti girdi. Bir ay derslerden once ekstra ingilizce dersi vermislerdi.

Kıdemli Üye
    djuan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    13 03 2004

lsc, kensington gibi okullar için okuma yazma bilmeniz yada ilkokulu bitirmeniz bile yeterlidir. bence yok yere zaman kaybı ve para tuzağı bu okullar. sırf gideyim döndüğümde ingilterede master yaptım derim demekse niyet bence hiç durma git. ama kariyer olanı falan varsa bilmelisinki şirketlerde bu okulları tanıyor ve ciddiye almıyorlar buraların diplomasını.

Soylemis oldugun okullar hakkinda bilgim yok ama Cardiff Metropolitan Universitesi aldigin 75 puani kabul ediyor. Web sitesinden detayli bakabilirsin http://www3.cardiffmet.ac.uk/english...ages/Home.aspx Ayni zamanda suan da okulun MBA internetional students icin kampanyasi var ve YOK denkligide veriyor. Bu okula gitmek istersen benimle iletisime gecebilirsin. www.sevenhillss.com

Merhaba arkadaşlar
    Ben son sınıf paikoloji öğrencisiyim. İngilterede klinik psikoloji yüksek lisansı yapmak istiyorum. Burslar hakkında bilgisi olan var mı ?

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •