12 sonuçtan 1 --- 12 arası gösteriliyor

Question İngilizce kursu tavsiyesi?

Merhaba arkadaşlar bende bir yakınım sayesinde WAt tarzı bir programla yurt dışına gideceğim ancak öncelikle ingilizce konuşmam gerekirmiş. Çünkü benim ingilizcem başlangıca başlangıç seviyesinde . Önerebileceğiniz ingilizce konuşma öğrenebileceğim istanbulda bir kurs varmı??

Arkadaşım size infolang ı tavsiye ederim. bu konuda çok iyiler kerdeşim de buraya gidiyor

Alıntı hidiv tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar bende bir yakınım sayesinde WAt tarzı bir programla yurt dışına gideceğim ancak öncelikle ingilizce konuşmam gerekirmiş. Çünkü benim ingilizcem başlangıca başlangıç seviyesinde . Önerebileceğiniz ingilizce konuşma öğrenebileceğim istanbulda bir kurs varmı??
    dostum bende sana infolangı tavsiye ederim wata gittiğinde raha etmek için senin konuşmanı geliştirecek bir kursa ihtiyacın var ve infolangde buna çok ağırlık veriyor ve buay birde kampanyası vardı ben bi bak derim
    http://www.infolang.info/eformlar_detay.asp?eFormNo=140

ingilizce dersleri online olarak da çok mevcut.

Kıdemli Üye
    Confession kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    12 09 2006

Alıntı amatro33 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    ingilizce dersleri online olarak da çok mevcut.
    Youtube'da bircok ders var ve internetten de cok rahat calisabilirsin. Herhangi bir kursa ihtiyacin yok. Grammere yuklen Turkiye'de. Burada da pratik yaparsin.

Arkadaşım size infolang ı tavsiye ederim. bu konuda çok iyiler kerdeşim de buraya gidiyor

oydem isimli bir dil okulu var ilk günden beri memnunum. daha önce başka bir dil okuluna gitmiştim pek memnun kalmadım o yüzden onun adını vermek istemiyorum. oydem daha önce sadece izmirdeydi orda üniversite yıllarımda ispanyolca kursuna gitmiştim okulumun dili oydu çünkü, şimdi istanbulda da şube açmışlar sanırım. aynı zamanda ödüllü bir okuldur. ingilizce kursu'nu daha iyi verecek bir okul olduğunu sanmıyorum. buyrun http://www.ingilizcekurslariistanbul.com/

Varsayılan Dil okulu tavsiye

Sana new york studio dil okulunu tavsiye ederim, kişiye özel programları var ve biz üç arkadaş başladık çok memnunuz

Varsayılan İstanbul Lisan Merkezi

İstanbul Lisan Merkezini tercih edebilirsin. Ben Bakırköy şubesinde eğitim aldım ve çok memnun kaldım.

Varsayılan Gitmiştim

Bakırköyde ilm'ye gitmiştim sırf aksanlı konuşabilmek için, ayrıca sürekli pratik yapabileceğim birileri olduğu için tercih etmiştim. Akıcı konuşmak için pratik şart.

hacı, o büyük firmalar cidden ticarete dökmüş olayı ya herşey kayıt olana kadar, sonra verdikleri sözleri tutmuyolar. Arkadaşın dediği kursa yazıldım ben İLM gidin kayıt olun demiyorum hepsiyle görüşün, gidin bi de orayla da görüşün karar verin abi.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    23 05 2016

Varsayılan Udes İngilizce Dil Kursu

Normalde forumlardan hiç anlamam ama insanlara faydalı olmak açısından çok memnun kaldığım bir dil kursundan bahsetmek istiyorum size. Bir yıldır Udes İngilizce Dil Kursu'na gidiyorum. Kursun yeri Anadolu Yakası'nda ve ben o kadar memnunum ki haftada iki gün Güneşli'den gidiyorum buraya ve emin olun değiyor tüm o trafiğe. Öğretmenler çok deneyimli, bilgili, diğer kurslar gibi anadili İngilizce olup, öğretmenlik sertifikasına sahip olmayan insanlar girmiyor derse. Kitaplar beynin algılama biçimine göre, bilimsel verilerden yararlanılarak yazılmış. Kurstaki kitapların yazarı dil bilimci ve öğretmen Uğur Doğrugüven. Ben de zaten buraya referans yoluyla gitmiştim. Çeviri yöntemi ile öğretiyorlar. Senet de almıyorlar. Çevremde kime söylesem buradan çok memnun, bana gelip teşekkür ediyorlar.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •