2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Varsayılan Yurtdışında Dil Eğitimi?

Merhaba arkadaşlar;

Dil okulları konusunda zamanında çok araştırma yaptım. Pek çok firmayla ayrı ayrı görüştüm. Ayrıca İngilizce öğretmenliğinden mezun olduğum için pek çok dil okulunun Executive Admission Representative'i ile de mailleşip ayrıntıları inceledim. Forum'a şöyle bir göz attığımda her seferinde yalan yanlış bilgi sahibi olanları görüyorum. Ucuz okul, Türk'ün olmadığı okul, ders saatinin az olduğu okul vs. aranıyor. Bunların hepsini bulmak biraz da dil eğitimini aksatmaktır. Türk'ün olmadığı alanlar elbette ki eğitimin kalitesi için şarttır. Ancak, diğer konularda derin bir araştırma yapmalısınız. Bu konuda farklı bağlantılarım mevcut ve yeterince bilgi sahibi olduğuma inanıyorum. Yardımcı olabileceğim konular olursa, lütfen danışmaktan çekinmeyiniz.
    Mail adresim:
    [email protected] / [email protected]

Banned
    pinky300 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 09 2003

Maalesef buisler ona mAil attim bende ing. Ogretmeniyim demekle olmuyor. Oyle olsaydi her ing. Biliorum dien supper danisman olurdu.

Tr de bi dolu yurtdisi egitim acentasi war. Silkele bakiim onlari, icinden kac tanesi en gercek bilgiye sahip acenta cikar. Ya da acenta wakti zamaninda hic bir kurumun war olmadigi donemde acmis ofisi. Yillarin birikimi ile kazandigi cewrenin ekmegini yiyordur. Ama caga ayak uydurmus aylik 1000tl ye yeni uni mezunu, daha baska ulke gormemis yeni bebeleri sigortasiz ise aliyor sonra onlara danismansin sen artik diyorlar. Tr de makina muhendisligi mezunlari makina pazarlarken yurtdisi egitimde come, go diyen yeni isletme mezunlari basimiza akademik danisman oluyorlar. Bi tane ornegide burada. İng.ogretmenlik mezunuymus. Bla bla....
    Danisman bulmak referansla olur. 1 tanidiginiz arkadasiniz gitmistir bir yerden. Calismistir 1 danismanla. Werir o danismanin adini. İste o dogru danismandir. Dogru insandir.
    Last edited by pinky300 : 29 11 2012 tarihinde saat 08:25

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •