Toplam 3 sayfada 1 123 SonSon
34 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Boston/new york hangisi daha uygun?

Arkadaşlar herkese tekrardan selamlar,

Geçen yıl bazı aksiliklerden dolayı Dil ok****a gidemedim ancak bu yıl kısmetse kesin. Kafamda bir kaç sorunlar var ;

1- Bugün acenta ile konuştum bana ELS ve LSI gitmemi önerdi. Tabi bu okulların prestijlı olmasında ötürü pahalı oldugunuda söledi. Sizce ELS ve LSI gidilirmi?(Bu arada ben 8 haftalıgına gidicem yaklaşık herşey dahil 6bin dolları bulur dedi)

2-New york ve Boston haricinde hangi uygun şehir vardır?

3- Uygun fiyata kaliteli tavsiye ediceginiz dil okulları var mı?

4-Boston nasıl bir şehirdir?

5- Son olaraktan Bana uygn fiyatta konaklama için ne önerirsiniz? (otel-roommate-aileyanı)
    Sormak istediklerim bunlar cevablarınız icin şimdiden teşşekür ederim.

+
    Last edited by usatik : 07 01 2012 tarihinde saat 13:06

akileus
    Guest

boşa para en pahalı şehirler en pahalı kurslar enayimisin ne orencen oralarda odtunun bogazicinin ingce kursu var git yazıl oku mis gibi öğren

Üye
    Ufk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    15 09 2005

benim dusuncem, dil ogrenmek istiyorsaniz o dili konusan bir ulkeye gitmek zorundasiniz seklinde. turkiyede 2 yillik dil kursuna gitmektense ingiltere'de ya da abd'de 5-6 aylik kurs cok daha mantikli. cunku 6 ay icerisinde 24 saat ogrenmek istediginiz dil konusulacak cevrenizde. dili unutma gibi bir luksunuz yok. turkiyede haftalik 30 saat derse bile gitsen dersten sonra hep turkce konustugun icin her seyi unutacaksin. ben 4 sene yogun ingilizce dersi gordum bir sene de ingilizce hazirlik okudum ama amerikaya geldigimde dogru durust konusamadim bile. beynimde cumleleri tamamen kuruyordum ama pratige dokemiyordum. 5 aydir amerikadayim ve su an ingilizcem hic olmadigi kadar iyi. ustune ustluk ben dil okuluna da gitmiyorum. burda calisiyorum.

ama 8 haftalik dil kursu cok verimli olur mu emin degilim. en azindan 4- 5 ay olmasi daha mantikli gibi geliyor bana.

zaten turkiyede 1 yil boyunca gittim ancak pratik olmadigindan dolayi fazla gelistiremedim gramerle kaldim, o yuzden amerika hem hayalim hemde dil gelistirmem icin bir firsat,
    Sorularima tam olarak yanitlicak arkaslar yok mu?

akileus
    Guest

kaçak çalışacaksan los angeles sandiego gibi yerleri düşün boston newyork la gibi şehirler çok çok pahalıdır ve nufusu karışıktır zencisinden çinliye adam gibi ingilizce öğrenemezsin.

şimdi sen madem paraya kıyacaksın universite bunyesinde bir dil kursuna yazıl pek çok state universitesi var bunlardan midwestte olanları tercih et iowa nebraska utah gibi eylaetlerin üniversite kampuslerine git aynı zamanda buralardan bir kız ayarla ve sevgili ol böylece hem bedava sex yaparsın hem dil öğrenmen acaip gelişir en baba dil kursu bir kız arkadaşın vereceği ingilizceyi veremez sana.

işin aslı şudur dil dile değmeden dil öğrenilemez

ahahah Allah iyiligini vermesin abi, kacak calismayi hem dusunuyorum aslinda hem dusunmuyorum. Ama new york ve boston gercekten cok mu pahali? La nasil peki fiyat olsun yasam olsun? Peki zoni dil okullarini nasildir nasil bilinir? Fiyatlari cok uygun ve red yeme olasiligim olurmu?

yok mu yakindan daha yardimci olucak? =)

Banned
    Kuzey Bati Turk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

Alıntı usatik tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    ahahah Allah iyiligini vermesin abi, kacak calismayi hem dusunuyorum aslinda hem dusunmuyorum. Ama new york ve boston gercekten cok mu pahali? La nasil peki fiyat olsun yasam olsun? Peki zoni dil okullarini nasildir nasil bilinir? Fiyatlari cok uygun ve red yeme olasiligim olurmu?
    ________

Boston, New York, Chicago, Los Angeles, San Diego, San Francisco ASIRI pahali.

akileus
    Guest

texas en güzel yerdir houstonu tavsiye ederim nasa uzay merkezi var

Banned

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

Alıntı akileus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    texas en güzel yerdir houstonu tavsiye ederim nasa uzay merkezi var
    ________

Bu DOGRU. Osursan bile farkinda olan olmaz. Demek istediyim ... RAHAT bir yerdir.
    Last edited by Kuzey Bati Turk : 08 01 2012 tarihinde saat 15:00

kaçak çalışacaksan los angeles sandiego gibi yerleri düşün boston newyork la gibi şehirler çok çok pahalıdır ve nufusu karışıktır zencisinden çinliye adam gibi ingilizce öğrenemezsin.

şimdi sen madem paraya kıyacaksın universite bunyesinde bir dil kursuna yazıl pek çok state universitesi var bunlardan midwestte olanları tercih et iowa nebraska utah gibi eylaetlerin üniversite kampuslerine git aynı zamanda buralardan bir kız ayarla ve sevgili ol böylece hem bedava sex yaparsın hem dil öğrenmen acaip gelişir en baba dil kursu bir kız arkadaşın vereceği ingilizceyi veremez sana.

işin aslı şudur dil dile değmeden dil öğrenilemez
    Dogru demis arkadas illaki degdircen ,deydirmeden olmaz.madem turksun goster urksun hahahhahaha.

Banned

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

Alıntı Sharp tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Dogru demis arkadas illaki degdircen ,deydirmeden olmaz.madem turksun goster urksun hahahhahaha.

" kız ayarla ve sevgili ol böylece hem bedava sex yaparsın hem dil öğrenmen acaip gelişir en baba dil kursu bir kız arkadaşın vereceği ingilizceyi veremez sana. "

Gercekten cok sapik insanlar var. Haberleri yok fakat cogu yakinda s*kilicekler. Bundan henuz daha haberleri yok.

akileus
    Guest

kbt haftada bir m***age parlora gitsek 200 kaad gidio be sen ne dion bedava dil örencek hemde belki evlenir ilerde bi taşla 3 kuş vurur. zaten 3 kuş vuramıcaksan o taşı hiç atma attığn taş gösterip ürküttüne değsin.

Banned

Giriş Tarihi
    24 08 2008

Cool

kbt haftada bir m***age parlora gitsek 200 kaad gidio be sen ne dion bedava dil örencek hemde belki evlenir ilerde bi taşla 3 kuş vurur. zaten 3 kuş vuramıcaksan o taşı hiç atma attığn taş gösterip ürküttüne değsin.

Texas'in sicaginda aziyorsunuz gibi gorunuyor.

akileus
    Guest

yok be kbt burda kızlar vermio öle kolay kolay verenlerde başına bela oluo amerik gibi değil bura

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •