8 sonuçtan 1 --- 8 arası gösteriliyor

Varsayılan Kiev'de Yaşam Ücretleri?

Merhaba,

Ben Kiev'de dil eğitimi almak istiyorum ama aylık yaklaşık olarak ne kadar para harcarım o tarafını kestiremiyorum. sadece yaşam (kira, fatura, yeme-içme vs.) olarak sizce ayda ne kadara mâl olur???

Üye
    code17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    22 10 2009

Alıntı sil_BastaN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba,

Ben Kiev'de dil eğitimi almak istiyorum ama aylık yaklaşık olarak ne kadar para harcarım o tarafını kestiremiyorum. sadece yaşam (kira, fatura, yeme-içme vs.) olarak sizce ayda ne kadara mâl olur???
    al arkadaşım burayı bi incele:
    http://www.elt.com.tr/ukrayna/ukrayna_yasam.asp
    __________Beleive that dreams come true everday because they do

Wink

kiev'de 2010 yılında 20 gün kaldım, kışın hiç çekilecek bir yer değil. yaşam konusunda ise ev kiraları biraz pahalı gelebilir ancak güvenlik ve rahat edebilme hususunda bu parayı gözen çıkar derim ( 900 dolar civarı + - ) ama bu kiraya, elektrik, su, internet ( ki 16MBps vardı bizde ) dahil. market alışverişi çok ucuz. restaurantda yemekte çok ucuz. ( 50 liraya bir market arabası; et,tahıl,sebze meyve,içecek vs doldurmuştuk). ancak pek güvenlikli bir ülke gibi gelmedi. heryerde mcDonnalds, burgerking yok, starbucks ile bizdeki kahvedünyası arası dükkanlar var, çay kahve ne ararsan ( onlara göre çok lüks ) bir demlik çayı 1.5 liraya içmiştim

konuyla ilgili çok detaylı bilgi şu sayfada mevcut
    http://www.karyainternational.com/ru...universite.htm
    bir de şu var
    http://www.yurtdisindauniversite.com...masraflari.htm

Varsayılan Ukrayna kiev odessa donetsk yalta kazantip harkov sehirleri hakkinda

Merhabalar ukraynanin butun sehirlerinde sahibinden gunluk kiralik daireler dilerseniz sizin begenmis oldugunuz daireleri biz sizler icin ev sahipleri ile iletisime gecip dairenizin rezervasyon girisini yapiyoruz.
    Dilerseniz ev sahibi ile iletisime gecmeniz icin ev sahiperinin butun iletisim bilgilerini sizlere sunuyoruz.
    Ayrica sizler icin cok uygun fiyatlara ucak bileti, vize, voucher, ucretsiz hava alani transferi, rehberlik, sirket kurulumu, registrasyon, rusca dil kurslari ve buna benzer bir cok alanlarda biz sizlerleyiz.
    Hic bir sekilde danismanlik ucreti olmadan ukrayna kiev, odessa, simferepol, donetsk, harkov, lvov ve diger sehirler hakkinda kafaniza takilanlari ve aciklik getirilmesini istediginiz butun konularda bizler sizlerleyiz.
    Asagida belirtecegim iletisim bilgilerinden bizlere 7/24 ulasabilirsiniz.
    Simdiden herkese iyi tatiller.

Samet TERLEMEZ

www.ukrkievaparts.com
    www.kievgunlukdaire.com
    TUR TEL: +90 (546) 696-66-66
    UKR TEL: +38 (063) 060-60-60
    UKR TEL: +38 (098) 380-19-39
    MSN: [email protected]
    MAiL [email protected]
    SKUPE: ukrkievaparts

Varsayılan Kiev

Merhaba degerli turkforum ailesi uyeleri
    Kiev ukrayna ailesi sizlerden almis oldugu guc ile her gecen gun gucune guc katmakla beraber siz degerli misafirlerimiz icin ukrayna kiev e veya her hangi bir sehrinde is gorusmeleriniz veya tatillerinizde biz sizlerleyiz.Biz sizler icin hava alani transfer,kiev merkezde butcenize cok uygun fiyatlara esyali 1-2-3 odali daireler,rehberlik,tren gari transfer,rusca dil kurslari,kiev turlari,sirket kurulumu ve buna benzer daha bir cok sayamadigim hizmetleri vermekteyiz bizleri daha iyi taniyabilmeniz icin asagida belirtecegim bilgilerden bizler hakkinda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz
    Ayrica hic bir sekilde danismanlik ucreti olmada siz degerli misafirlerimiz ukrayna ve butun sehirler hakkinda kafaniza takilan butun sorulari ve soru isaretlerini biz tum samimiyetimizle ve acik yurekliligimizle butun bilgilerimizi sizlerle paylasmaya haziriz.Herkese simdiden huzurlu ve guvenli tatiller dileriz

Samet TERLEMEZ

www.ukrkievaparts.com
    www.kievgunlukdaire.com
    MSN: [email protected]
    SKUPE: ukrkievaparts
    TUK TEL: +90 (546) 696-66-66
    UKR TEL:+380630606060 ve +380983801939

Varsayılan Rusça Eğitim

Alıntı sil_BastaN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba,

Kiev çok pahalı , odessada öyle . Ayrıca şu sıralar zaten ukraynaya gidilmez , malum durumlar çok karışık

Arkadaşım Dil öğrenmek için Rusyaya gitti gecen sene çokda memnun kaldı . Moskovaya değil tabiki moskovada uçuk fiyatlar
    şu siteye bir gözatmanı tavsiye ederim

www.rusyadilkursu.com

Varsayılan Troy | Work And Travel

TROY International, Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık sektörünün deneyimli kadrosuyla, 2004 Subat ayından itibaren Amerika’da Progress Abroad adı altında faaliyette olan, bugüne kadar uluslararası eğitim danışmanlığı tecrübesiyle yerli ve yabancı binlerce öğrencinin danışmanlığını yapmıştır.
    Türk gençlerinin yurtdışında eğitim ve kültürel değişim programlarına giderken ilkeli ve etik bir servisle, gerçekçi bilgilerle donatılarak, Profesyonel Hizmet Anlayışını ilke edinmiş bir yurtdışı eğitim kurumu olarak TROY International hizmetinizdedir.
    Türkiye’de ilk defa Work And Travel progr***** katılmış, Türkiye’ye tanıtmış ve danışmanlığını yapmış, yurtdışı eğitim danışmanlık sektöründe uzun yıllar çalışmış yerli ve yabancı deneyimli eğitim ve kariyer danışmanlık kadrosu ile yurtdışında öğrenim görmek isteyen herkese eğitimin yaşam boyu sürdüğü ilkesi doğrultusunda, doğru danışmanlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •