Toplam 2 sayfada 2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 16 --- 17 arası gösteriliyor
    Yeni Üye

Giriş Tarihi
    27 10 2012

Alıntı enesuzel tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar ben yaklasik 4 senedir abd de yim ve seneye mezun olucam ins. Tennessee tech de makina muh. 4. sinifa basladim. Universiteye turkler gelse cok guzel olurdu ama universitede bulundugum 3 yil boyunca hic turkle karsilasmadim. Eger abd de okumak istiyen varsa cok guzel biyer, tennessee eyaletinde. Amerikalilarla iyi kotu gunleriniz olur cookeville tennessede ev kiralari cok makul biz 450$ kira veriyoruz 2bed room washer dryer hersey var ve okula 10dkk yurume mesafesinde. eger ogrenci iseniz cok guzel bi yer, bu sene esl dil okuluda acilmis duydugum kadariyla. okulun sitesi tntech.edu detayli bilgi almak isteyenler benle kontaga gecebilirler.

Not: hicbir finansal cikar icin bu postu yazmadim sadece turk arkadaslara yardim amacli.
    tesekkurler
    Enes galiba ismin meraba.okudum bazı yazdıklarını tennessee hakkında.bizim okulun tennessee tech ile anlaşması var.oraya geçmeyi planlıyorum 3.sınfta yani seneye orda olmayı planlıyorum.Endüstri mühendisliğindeyim.Özellikle şehir hakkında sosyal ortam hakkında ne söylemek istersin.cevap verrsen çok sevinirim

Varsayılan Knoxville

Arkadaşlar merhabalar,

Ben bu yaz utk Knoxville'de araştırmacı olarak bulunacağım. Buraya eşim ve 6 ve 2 yaşında olan çocuklarımı da ***ürmeyi planlıyorum. Buradaki yaşam hakkında bilgi almak istiyorum. Ev kiraları sosyal ortam. Rahat edebilir miyiz?

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •