5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    kedisever kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 07 2005

Varsayılan Malta da dil okuluna gitmek mantiklimi???

Merhabalar ben yeni seneyle birlikte malta ya dil okuluna gitmeyi dusunuyorum. Daha oncesin de oraya gitmis olanlardan dil okullari hakkinda verilen egitim basarisi barinma yasama gecinme gibi konular hakkinda bilgiler almak istiyorum.. Gitmeyi dusundugum tarihe cok var ama en iyi sekilde arastirma yapip gitmeyi tercih ediyorum ve sizlerden de yardim bekliyorum...

Kıdemli Üye
    MySea kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 08 2009

Genelde Ingilizce konusuyorlar, TR'ye yakin, kucuk yer, arabaya falan gerek yok, bisiklet her isi gorur....

*Never been there though*
    No diploma or high school diploma or less : They do the labor.
    Associate/Bachelor degree : When there is a problem, they understand the problem and find a way to fix it and plus they can document it.
    Master's degree: They find more than one way to fix the problem (shortcuts)
    Anything beyond Master's degree: They always create problems and don't know how to fix them.

Yeni Üye
    kedisever kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 07 2005

4 5 ayligina gitmeyi dusundugumden dolayi yakin bir yer oldugundan malta yi sectim...tesekkur ederim bilgi icin...

Kıdemli Üye
    justrudy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 07 2010

benim 2-3 arkadaşım maltaya gitmişti dil için hepside etkili sekilde öğrendiler.faydası dokundu...fiyatıda ucuz trde ingilizlerle beraber oldugun ailelerle yasadıgın dil kursları da var.aylıgı 3500 tl idi tam hatırladıgım kadarı ile...malta bu fiyata göre ucuz kalır
    İnsanlığa olan güveninizi hiç kaybetmemelisiniz. Çünkü insanlık bir okyanustur; okyanusa damlayan birkaç damla onu kirletmez.

Alıntı kedisever tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhabalar ben yeni seneyle birlikte malta ya dil okuluna gitmeyi dusunuyorum. Daha oncesin de oraya gitmis olanlardan dil okullari hakkinda verilen egitim basarisi barinma yasama gecinme gibi konular hakkinda bilgiler almak istiyorum.. Gitmeyi dusundugum tarihe cok var ama en iyi sekilde arastirma yapip gitmeyi tercih ediyorum ve sizlerden de yardim bekliyorum...
    Maltaya ne zaman gitmek istedigin cok onemli. kucuk bir ulke turkiye ya yakin avantaji o. ucuz oluyor biletler ama ucuslar sinirli, haftada 2 kez ucus var turkiyeden pazartesi persembe. ama yaz doneminde cok ucuz olmuyor malta onu soyleyebilirim. ozellikle de konaklamalar, cunku yuksek sezon uygulamasi diye birsey var. ama bahar aylarinda falan tavsiye edebilirim bir suru dil okulu var zaten. vizesi cok zor degil o konuda da zorlanmazsin. cok uzun sureli olarak dusunmuyorsan da ideal cunku oyle 4-5 kalinca yapcak bisi bulamazsin bir sure sonra. yazin muthis kalabalik turist kayniyor heryer zaten ulkenin ekonomiside turizm ve dil okullarina dayaniyor.

okullar hakkinda falan bilgi almak istersen bana mesaj atabilirsin rahatlikla

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •