5 sonuçtan 1 --- 5 arası gösteriliyor

Thumbs up Cape Town'da Dil Eğitimi

Selam arkadaşlar,

Güney Afrika Cape Town dil eğitimi için sizce gidilebilecek bir yer mi? Bi arkadaşım ordan bahsetmişti ucuz ve iyi diye. Bu konuda bi yardım edecek kişi var mı? Şimdiden teşekkürler...

akileus
    Guest

oraya deliler bile gitmez zenciler seni kesip paranı almak için sırada bekliyorlar onun yerine maltayı düşün

yok canım o kadar da değil.
    benim bir arkadaşım gitti geçen yıl, gayette memnun kaldı. gerçi onun programı 2 haftalıktı vize için zamanı olmadığından hemen gitti geldi.
    daha fazla kalacak olsaydım oradaki yerel okullara geçerdim diyor. uluslararası çalışan okulların yerel okullardan daha pahalı olduğunu söylemişti.

bu arada Malta da iyi bir alternatif tabi ki.

Alıntı leos tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    yok canım o kadar da değil.
    benim bir arkadaşım gitti geçen yıl, gayette memnun kaldı. gerçi onun programı 2 haftalıktı vize için zamanı olmadığından hemen gitti geldi.
    daha fazla kalacak olsaydım oradaki yerel okullara geçerdim diyor. uluslararası çalışan okulların yerel okullardan daha pahalı olduğunu söylemişti.

bu arada Malta da iyi bir alternatif tabi ki.
    Ben guney afrikayi tavsiye ederim, guney afrika deyince arastirmayan bilmeyen insanlar farkli dusunebiliyor tabii ama cape town tamamen ingiliz sosyetesinin gidip tatil yaptigi oldukca guzel ve beyaz insanlarin yerlilerden daha yogun oldugu bir sehir. ayrica evet ekonomik ama yerel okullar icin kalite konusunda memnuniyet sorunu yasayabilirsin ve yurtlarda kalmayi tercih et. cok guzel ve ingilizcenin hakim oldugu bir ulke memnun kalirsin.

tabiiki gidilecek bir sehir ulke olarak ele almada cape town sehri olarak bak olaya
    ne kadar sureli bir kurs baktigini soyle malum burasi kis ortasi gerci 16/18derece civarlarinda seyrediyor su siralar

Konu Etiketleri

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •