Toplam 2 sayfada 1 12 SonSon
28 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Indirimli Green Card Basvurusu

Herkese merhaba,

Mezun greencard yetkilisi olarak artik Mezun forumda yer alacagim. Green Card basvurulari ile ilgili sorulariniza forum uzerinden bana iletebilirsiniz. Sizlere ozel Mezun greencard'dan indirimli basvuru yapmaniz icin kampanyalari paylasacagim.

quantum90
    Guest

Alıntı Mezun greencard tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    sayın mezun greencard moderatörü eğer önceden 5 yıllık pakete başvurmamış olsaydım sizden başvururdum ama yapacak birşey yok başvurduğum şirkete güvenmiyorum bu 4.başvurum olacak. kardeşim ile birlikte başvurduk. başvurduğumuz şirket c.code mizi gönderdi göndermesine ama başvuruda benim başvuru günüm 19 ekim saat atıyorum 21.57 iken kardeşimin başvurusunda ise yine 19 ekim saat 21.58 görünüyor. yani şans işi ise eğer bu çekiliş bari farklı zamanlarda başvur değilmi ama. sanırım bu şirket eğer 1000 kişi başvurmuşsa kendi şirketinden tamamını aynı gün başvurmuş 3 yıldır aynı fotoğrafla başvuruyor . yenisini gönderelim dedim ama gerek yok dediler. eski fotoğraflar 2012 ye uygun değildi. dedikleri o ki uygun hele getiriyorlarmış sorun değilmiş. inanmıyorum şüphe içindeyim. bu konuyla ilgili mailime cevap yazamadılar. bilinçli ihanet olmasa bile savsakladıklarını düşünüyorum. sizin bu konudaki fikirleriniz nedir. başvurularımızı iptal ettirmelimiyiz. ne diyorsunuz..

Varsayılan Merhaba

Herkese merhaba,

Mezun greencard yetkilisi olarak artik Mezun forumda yer alacagim. Green Card basvurulari ile ilgili sorulariniza forum uzerinden bana iletebilirsiniz. Sizlere ozel Mezun greencard'dan indirimli basvuru yapmaniz icin kampanyalari paylasacagim.
    Arkadaşlar merhaba,indirimli veya indirimsiz en hızlı şekilde başvurmak istiyorum,başvuracağım çekiliş hangi yıl olacak peki ? 2013 çekiliş başvurları bitti mi ?
    [email protected]
    yardımcı olmak isteyen arkadaşlar lütfen.....

Merhaba,

Mezun greencard uzerinden 18 Mayis 2011 tarihine kadar yapacaginiz basvurularda odeme sayfasindaki Indirim Kodu bolumune Mezun Forum yazarak basvuru fiyati uzerinden %40 indirim kazanabilirsiniz.

%40 indirimli Green Card basvurusu yapmak icin tiklayin...
    Gun icerisinde Green Card basvurunuzun alinmasi icin Musteri Hizmetleri Birimimiz tarafiniza ulasacaktir. Siz de 0-212-213-6750 numarali telefondan bize ulasarak basvurunuzun tamamlanmasini saglayabilirsiniz.

Üye

Giriş Tarihi
    02 10 2011

Varsayılan ltfen biri bana yardımcı olsunn:(( msjları takip edemiyorum kişisel cvplayablrmsnz?

İsmim Selin. Benim erkek arkadaşım Greencard çekilişinden hak sahibi oldu, suan 3 senesini doldurmuş durumda, tam anlamıyla vatandaş olabilmesi için yaklaşık 2 senesi kaldı. bu 2 sene içerisinde, hatta önümüzdeki birkaç ay içerisinde kendisiyle evlenmeyi düşünüyoruz.

Size sormak istediğim şudur; kendisiyle bu dönem içerisinde evlenirsek onunla beraber ABD'ye beraber dönme şansımız var mı? Direk vatandaşmı oluyorum yoksa turist olarak mı gidebilirim balayı için mesela? Evlilikten hemen sonra başvuru yapabilir miyiz? Bu işlem ne kadar sürer? Bana davetiye gönderebilmesi için kendisinin benden önce mi gitmesi gerek?

İlgilendiiniz için teşekkürler..

Yeni Üye
    methecan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    03 03 2007

Varsayılan Merhaba!

Merhabalar;

Green card başvuruları sona erdi mi? Devam ediyorsa nerden başvurabiliriz?

Teşekkürler.

mezunun 5 yıllık kampanyası vardı ona ne oldu?

Sayın yetkili;

Ben 2010 talihlisiyim. 2 kere mezun aracılığı ile başvurdum 2. sinde çıktı. Röportajım bile var hatta sizde. Talihliler arasında

Çıktıktan sonra sizin aracılığınız ile her yıl 6-7 kişiye başvuruyorum ki bunu kayıtlarımdan görebilirsiniz(hatta bir arkadaşıma da kazandırdım bura aracılığı ile). mailim; bmumcuoglu et hotmail.

Bu sene yine sizin aracılığınız ile 6 kişiye başvurmak istiyorum. Fakat fiyat nedense bu sefer ağır geldi (hepsini ben ödeyeceğim bu sefer ondan sanırım :P )

Bana özel bir indirim uygulayabilir misiniz ?

Eğer olumlu bir cevabınız olursa ister buranın mesajı üzerinden ister mailim üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
    @NY

Yeni Üye
    sedatsozen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    06 12 2001

Varsayılan Merhabalar...

Sizden bir konuda yardım isteyeceğim. Daha önce 4-5 kez mezun.com aracılığı ile GC başvurusu yapmıştım. Ancak kaç kez ve hangi senelerde bu başvuruları yaptığım hatırlamıyorum. Kayıtlarınızdan araştırıp bana hangi yıllarda başvuruda bulunmuş olduğumu yazabilir misiniz? Bu bilgiyi neden istediğimi sorarsanız, herkesin imzalarında aşağıdaki gibi "DV-2000 has not been selected" şeklinde yazılanları kıskandım kazanamamış olmalarını değil tabii ki de, sadece ellerinde bir kayıtları var. bende o yok. eğer bir gün kazanırsam, kaç sefer katılıp da kazandığımı bilemeyeceğim. belki size saçma gelebilir ama böyle bir sebebi var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

DV1999-HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2000-HAS NOT BEEN SELECTED

Teşekkürler,
    Sedat Sözen

merhaba

bir firma aracalığı ile baş vurmak , dvlottery aracılığıyla boş vurmaktan daha mı avantajlı öyleyse avantajları nedir?

green card almak için lise mezunu ve 18 yaşını doldurmuşmu olmak gereklidir ?

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    20 08 2013

Exclamation Uyumsuzluk..

Son 3 gün için fiyat 79.99 TL olacağı duyurulmuştu.. Ama şimdi baktım 99.99 TL
    Bunun nedeni nedir ???????????

Bu sene Green Card çekilişi yapılacağı kesinleşti mi ki?

Kıdemli Üye
    arusel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    04 12 2008

Son bulletinde dv2015 in yapilacagina dair bir ifade var

Kesinleşti

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz