Toplam 2 sayfada 2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 16 --- 28 arası gösteriliyor

merhaba,

ilk soruyu ben sorabilirmiyim acaba?!

Greencard basvurusunda bulunacagım fakat eğitim durumum normal üniversite önlisans sonra acıkogretim lisans tamamladım acıkogretım lısans diplomasını kabul ederler mi yoksa sadece meslek yüksekokulu mezunu numu işaretleyeyim??

Teşekkür ederim..

Varsayılan 2016 başvuruları?

Merhaba, 2015 başvurularını kaçırdık sanıyorum, 2016 için en son ne zaman başvurabiliriz, nasıl bir yol izlemeliyiz sizin aracılığınızla başvurmak için?

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    30 12 2013

Varsayılan merhaba

merhaba green card - vize konusunda yardımcı olurmusunuz

Merhaba konu pek güncel değil ancak bende başvurmak istiyorum greencad çekilişine
    amerikaya uzun süredir gitmeyi orada hayat kurmayı planlıyorum. bu yaz sonuna kadarda - ay için oradaki tanıdıkların yanına gidip biraz Amerikayı gezmeyi planlıyorum. Şuanda hangi tarihleri arası ne zaman açıklanacak olan GreenCard başvuruları alınıyor acaba?

Sitenizde tarihler ile ilgili bilgiye rastlayamadım.

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    20 09 2014

Exclamation 2016

Merhaba*
    DV-2016 cekiliş sonucu hangi ayda acıklanacak

Alıntı Mezun greencard tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Herkese merhaba,

Mezun greencard yetkilisi olarak artik Mezun forumda yer alacagim. Green Card basvurulari ile ilgili sorulariniza forum uzerinden bana iletebilirsiniz. Sizlere ozel Mezun greencard'dan indirimli basvuru yapmaniz icin kampanyalari paylasacagim.
    Mezun Greencard yetkilisi bu mesajı yazmış ama forum da hiç bir soruyu cevaplamamış...

Varsayılan Indirimli Green Card Basvurusu

Merhaba benim 10 yillik kartim var almak bayagi zordu ve karim annulment yapmak istiyor 4 yildan fazla oldu evleneli karim Boyle birsey yaparsa kartim iptal olur mu

Varsayılan çok acil yardım

Sayın DOGUS OK,

Green card cekilisi basvurunuzu mezun green card servisini kullanarak yaptiginiz icin tekrar tesekkur ederiz.

DO242102 numarali basvurunuzun ABD resmi makamlarinca aciklanan siteden on-line doldurumu basariyla tamamlanmistir.

Green Card çekilişine bizimle başvurduğunuz için teşekkür ederiz...

İyi Şanslar!
    Mezun Takımı

bana bu mail geldi ama başvuru numarası nedir. burada verilen DO242102 başına 2017O0 ekledim 2016O0 ekledim ikisi de kabul edilmedi

Arrow

Merhaba,
    Yeni greencard başvuru alımları ne zaman olacak ?

Evet. Green card cekilisine basvurmak icin en az lise mezunu veya lise mezunu degilseniz son 5 yilin 2 yilinda calistiginizi belgelemeniz gerekmektedir.

Alıntı Emre1996 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    green card almak için lise mezunu ve 18 yaşını doldurmuşmu olmak gereklidir ?
    Mezun Greencard Takimi
    http://www.mezungreencard.com
    444-0-168

Size verilen (DO242102) resmi basvuru (konfirmasyon) numaraniz degildir, sadece siparis numaranizdir.

Konfirmasyon numaraniz icin Musteri Hizmetlerimizden (444-0-168) bilgi alabilirsiniz.

Alıntı doduarrow tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Sayın DOGUS OK,

Green card cekilisi basvurunuzu mezun green card servisini kullanarak yaptiginiz icin tekrar tesekkur ederiz.

DO242102 numarali basvurunuzun ABD resmi makamlarinca aciklanan siteden on-line doldurumu basariyla tamamlanmistir.

Green Card çekilişine bizimle başvurduğunuz için teşekkür ederiz...

İyi Şanslar!
    Mezun Takımı

bana bu mail geldi ama başvuru numarası nedir. burada verilen DO242102 başına 2017O0 ekledim 2016O0 ekledim ikisi de kabul edilmedi
    Mezun Greencard Takimi
    http://www.mezungreencard.com
    444-0-168

merhabalar ücreti yatırdım resmi gönderdim hepsi onaylandı yalnız elektronik başvurunuz henüz yapılmamıştır deniliyor. Hesabımdan kontrol ediyorum. Ama herhangi bir gelişme yok bu konuda yardımcı olur musunuz?

Merhaba,

Bu yil basvurular 22 Kasim'a kadar uzatildi. 444-0-168'den detayli bilgi alabilirsiniz.

Alıntı cmlklkn tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    merhabalar ücreti yatırdım resmi gönderdim hepsi onaylandı yalnız elektronik başvurunuz henüz yapılmamıştır deniliyor. Hesabımdan kontrol ediyorum. Ama herhangi bir gelişme yok bu konuda yardımcı olur musunuz?

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •