3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor
    Üye
    jacknapier kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    13 06 2008

Varsayılan Satılık 2000 Model 323ci Spor paketli - Üstü Açık BMW $9250

Ben Türkiye'ye değil New York'a taşınıyorum. 2 senedir San Diego'da yaşamaktaydım işlerim dolayısı ile New York'a taşınmak zorundayım. Arabayı 2009 Mart ayında aldım. Ben arabanın 3. sahibiyim. Araba son derece iyi durumda. 1 seneyi aşkın süredir arabayı sorunsuz olarak kullanıyorum fakat New York'a gidiceğim için satmak zorundayım. Ayrıca arabada spor paketide var. Arabanın rengi burgundy yanii şarap kırmızısı ve de içi krem rengi ve üstü açık.

Araba kazasız. Emin olmak için carfax.com adresine girip arabanın VIN numarasını yazıp kontrol edebilirsiniz.

Arabamın VIN numarası:

WBABR3343YEB40220

Arabayı aldığım zaman 106.000 mildeydi şimdi 113.280 milde. Her zaman garajda muhafaza ettim. Kullandığım süre içerisinde değiştirdiğim parçalar sırası ile şu şekilde:

ON FREN AYNALARI VE BALATALARI
    ORJINAL: $480

SIBOP KAPAK CONTASI:
    ORJINAL: $125

V KAYISLARI
    ORIJINAL:$200

HAVA FILTRESI
    ORIJINAL:$30.00

VIRAJ DEMIR BURCLARI:
    ORIJINAL:$150

DIREKSIYON POMPA HORTUMU
    ORIJINAL:$190

Arabadaki özellikler:

Isıtmalı koltuk, hafızalı koltuk, ön ısıtmalı koltuklar, otomatik garaj açıcısı, hidrolik direksiyon, ABS, Otomatik klima, orjinal krom jantlar, AM/FM Stereo Radio, deri koltuklar,
    Otomatik / Triptronik şanzıman, Cruise ve traction control, hafızalı ve otomatik dikiz aynalar, otomatik tente, full otomatik. Son derece temiz.

Arabama 9250 Amerikan doları istiyorum fakat pazarlık tabii ki de mümkün.

Arabanın fotoğraflarını alttaki linke tıklayarak görebilirsiniz:

http://s1044.photobucket.com/home/hknyrgnc/set/2888

Bana ulaşmak isterseniz adım HAKAN ve telefon numaram: 619 808 5292.
    Yurtdışından aramak isteyenler numaranın başına 001 veya +1 koymayı lütfen unutmayın.

Ayrıca e-mail adresim, hakanyorganci@hotmail.com

Not: Arabanın önceki sahibi spor paketi ekledikten sonra 323ci amblemini 330ci olarak değiştirmiş bende bir daha eski haline getirme ihtiyacı duymadım. Fotoğraflarda 330ci olarak görüceksiniz fakat arabam 323ci. Unutmadan söyliyim Amerika'da şu andaki benzin fiyatları doğrultusunda arabamın deposu premium yanii en kaliteli benzin ile yaklaşık 45 dolara doluyor. 6 silindir ve ekonomik bakımdan son derece ideal bir spor araba.

Teşekkür ediyorum, saygılar..

HAKAN YORGANCI

Alıntı jacknapier tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Ben Türkiye'ye değil New York'a taşınıyorum. 2 senedir San Diego'da yaşamaktaydım işlerim dolayısı ile New York'a taşınmak zorundayım. Arabayı 2009 Mart ayında aldım. Ben arabanın 3. sahibiyim. Araba son derece iyi durumda. 1 seneyi aşkın süredir arabayı sorunsuz olarak kullanıyorum fakat New York'a gidiceğim için satmak zorundayım. Ayrıca arabada spor paketide var. Arabanın rengi burgundy yanii şarap kırmızısı ve de içi krem rengi ve üstü açık.

Araba kazasız. Emin olmak için carfax.com adresine girip arabanın VIN numarasını yazıp kontrol edebilirsiniz.

Arabamın VIN numarası:

WBABR3343YEB40220

Arabayı aldığım zaman 106.000 mildeydi şimdi 113.280 milde. Her zaman garajda muhafaza ettim. Kullandığım süre içerisinde değiştirdiğim parçalar sırası ile şu şekilde:

ON FREN AYNALARI VE BALATALARI
    ORJINAL: $480

SIBOP KAPAK CONTASI:
    ORJINAL: $125

V KAYISLARI
    ORIJINAL:$200

HAVA FILTRESI
    ORIJINAL:$30.00

VIRAJ DEMIR BURCLARI:
    ORIJINAL:$150

DIREKSIYON POMPA HORTUMU
    ORIJINAL:$190

Arabadaki özellikler:

Isıtmalı koltuk, hafızalı koltuk, ön ısıtmalı koltuklar, otomatik garaj açıcısı, hidrolik direksiyon, ABS, Otomatik klima, orjinal krom jantlar, AM/FM Stereo Radio, deri koltuklar,
    Otomatik / Triptronik şanzıman, Cruise ve traction control, hafızalı ve otomatik dikiz aynalar, otomatik tente, full otomatik. Son derece temiz.

Arabama 9250 Amerikan doları istiyorum fakat pazarlık tabii ki de mümkün.

Arabanın fotoğraflarını alttaki linke tıklayarak görebilirsiniz:

http://s1044.photobucket.com/home/hknyrgnc/set/2888

Bana ulaşmak isterseniz adım HAKAN ve telefon numaram: 619 808 5292.
    Yurtdışından aramak isteyenler numaranın başına 001 veya +1 koymayı lütfen unutmayın.

Ayrıca e-mail adresim, hakanyorganci@hotmail.com

Not: Arabanın önceki sahibi spor paketi ekledikten sonra 323ci amblemini 330ci olarak değiştirmiş bende bir daha eski haline getirme ihtiyacı duymadım. Fotoğraflarda 330ci olarak görüceksiniz fakat arabam 323ci. Unutmadan söyliyim Amerika'da şu andaki benzin fiyatları doğrultusunda arabamın deposu premium yanii en kaliteli benzin ile yaklaşık 45 dolara doluyor. 6 silindir ve ekonomik bakımdan son derece ideal bir spor araba.

Teşekkür ediyorum, saygılar..

HAKAN YORGANCI
    ya keske amerikada olsam..ben avustralyadayim .bu arabanin fiyati burda en az 19 bin dolar.suraya bak ya 9 bin dolara bmw..

Bende araba almayi dusunuyorum ama fiyat yuksek. Yani yuksek dedigim benim param yetmez 4 bin dolarlik baslangic olarak dusunuyorum. Neyse hayirlisi olsun arkadasim umarim istedigin sekilde hayirlisi olur snein icin..

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •