Toplam 464 sayfada 3 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
6956 sonuçtan 31 --- 45 arası gösteriliyor

KoFTe,bu hap gerci dogala yakin maddeler icermekte.Ayrica her kullanilan ilac her vucutta ayni sonucu vermez.Kimi daha gec kimi daha erken.Ben buradan senin metobolizmani bilemeden nasil sana bir sonuc cikarayimki? Ama cok istiyorsan dogal olanindan bir dene .Bakalim ne sonuc alacaksin??BEn bir ilaci denemekle kalmadim.Her kuru ayri dozda teker teker denemek zorunda kaldim.Bu ne demek tahmin edebiliyormusun? Bu spor gercekten sabir isi unutma.Mutlaka doktora danismayi unutmayin
    10 YEARS WİTH MEZUN

KoFTe,Bir dukkandan bicaksatin alirken satici sana "Beyefendi bu bicakla isterseniz ekmek dograrsiniz,isterseniz adamda dograyabilirsiniz"..diyormu? Karar senin bicagi alan kisi sensin.Elindekini nasil kullanmak istiyorsan oyle karar ver.Sonuclarina katlanacak olacak ben degil sensin cunki..Selamlar..
    10 YEARS WİTH MEZUN

Selam KoFTe,Yardimci olabildigime sevindim.Birsey olursa ben burdayim.
    10 YEARS WİTH MEZUN

SiKey,Valla dikkat edersen genelde salonda takilan tipler hep ust bolge calisir.Alt bolge ,yani bacak calisan pek olmaz.Sebebi bacak antrenmaninin cok daha agri ve sikici olusudur.Daha sonra ust bolgeleri gelistiren biri karsisina tamamiyle vucudunun her bolgesini calismis biri cikinca kendisiyle karsilastirir ve yaptigi hatayi anlar.Tum vucudumuzu esit sekilde calismamiz gerekiyor.Eger bacak adelelerim istedigim orantida degil diyorsan,ayak antrenmalarina daha fazla onem ver ve antrenmanin en basina koy derim.
    10 YEARS WİTH MEZUN

Kıdemli Üye
    KoFTe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    09 12 2001

ustat kusura bakma valla bu konuyla onceden hic ilgilenmedigimden sorularim cok cahilce olabilir. peki soyle sorayim, bicagi nasil kullanacagim hakkinda bi fikir versen, yani benim olculerimde bi insan ne kadar miktarda almali? yada hic almamalimi?

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    09 12 2001

sevgili ! arkadasim sorunda ciddimisin bilmiyorum ama dalga geciyosan lutfen sacmalama, burda millet bisiler ogrenmeye calisiyo.....

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    09 12 2001

11 abi valla senin gibi birisine ihtiyaci varmis bu forumun, baksana musteriler hizla artiyo

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    09 12 2001

merhaba 11 abi;valla senin dedigin dogru galiba, belki ben cok aceleci davraniyorum....o yuzden karar verdim simdilik sadece antremanlarla yetincem...Heyecana kapilmanin alemi yok galibaTesekkurler

Kıdemli Üye

Giriş Tarihi
    09 12 2001

ustat sana bu haplari kim onerdi? yani bi yerlerden duyup falandami basladin yoksa doktor yada trainer falanmi onerdi? Ben fazla anlamam bu islerden ama yeni baslayan biri icin biraz hizli davranmisin gibi geldi....gerci soz 11 abinin, dedigim gibi bana karismak dusmez

Üye
    lostxp kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    17 10 2001

bide kurek cekme olayi var, bugun tvde izliyordumda sunan kisinin dedigine ve gorduklerime gore epey kastirici bi spormus en sekilli sporcular onlar oluyormus (tv nin yalancisiyim)

Üye
    ATOM KARINCA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    28 11 2001

Kizmayin yaw, sorumda ciddiydim . Bu arada 11 e tavsiyesi icin tesekkur ederim, ben de oyle dusunuyordum ama erken mi diye emin degildim. Amerikada 5-6 yasinda cocuklar cok guzel ski yapiyorlar. Ben ski sevmedigim icin bu soruyu sordum.

Üye
    strong kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    07 10 2001

kofte, anladim kardes seni, ama sen yine arastir, sonuc olarak buc vitaminlerin ve besin takviyesi urunlerin anavatani USA.Ama eger daha hizli gelisiyim istiyorsan anladigim kadari ile abartmadan bu tip urunleri kullanmak oyle zararli bi olay diil.Sonucta dedigim gibi herseyi abartmak kotudur. ben su an tr de ankaradayim.Temmuz sonunda Usa ya geliyorum.Texas da Texas Tech e makina muhendisligi master i yapmaya baslicam.Gerci senin ismini gordum forumda sIk sIk ama sen ne yapiyorsun usa da.Okul mu yoksa baska biseylermi.

Üye

Giriş Tarihi
    07 10 2001

! kardes, valla bende senin yazdigin seyi gorunce hani coluk cocuk isi dedigini zannettim.Bi tuhafima gitti, ama samimi olarak soylemissin, kusura bakma, yanlis anlamisim. bu arada 4 yasindaki cocugu sorduguna gore cocugun falan mi var acaba?Ama ustadin dedigi gibi yuzme olayi super, hem boy uzatiyor hemde cok guzel bir kas yapisi sagliyor, ileride cocugum olursa yuzmeden baska spor dusunmem cocuk icin acikcasi.

Üye

Giriş Tarihi
    07 10 2001

sagol 11 bayaa bi acýklayici yazmissin ancak benim kullandigim dozaj sence dedigin gibi zararlimi , ama anlamadigim gunde 3 erden 9 tane alinabilir diyor.ben 6 tane aliyorum.Birde uzun sureli kullanmalar demissin acaba uzun sureli kullanimdan kastin nedir yani 3 aymi 5 aymi 1 senemi tam olarak nedir bu sure?birde vanadyl sulfate hakkinda ne dusunuyorsun, bunun kllaniminda nelere dikkat etmeli?ben GNC nin urununu kullaniyorum ve her ogun tok karnýna 1 tane gunde toplam 3 tane tavsiye ediliyor.(toplam gunluk dozaj 45 mg vanadyl sulfate)

Üye

Giriş Tarihi
    07 10 2001

sevgili kofte, aslinda benim arastirdigim kadari ve etrafimda kullanan insanlarla konustugum kadari ile bu haplar (ki aslinda hap demek yanlis yani ilac falan gibi anlasiliyor) herkes tarafindan kullanilan ve senin beslenmene destek olarak alinan urunler.Bilmiyorum vitaminlerle aran nasil ama ben mesela gunde 500mg lik C vitamini de kullanirim.Cunki genelde gunun temposu ile ve cesitli sebeplerle insanlar lazim oldugu sekilde beslenemiyorlar.Birde agir bir tempo ile body calisiyor isen kaslarin icin gerekli olan protein destegini saglaman gerekir diyorlar.Ama herseyin fazlasi kotu tabi ki.Sen nasil gunde yarim kilo et yersen surekli vucuduna zarar verir bunlarda oyle.Sonucta bunlarda dogal seylerden elde ediliyor ama dogal olan hersey saglikli diye bi kaide yok herseyin fazlasi zarar.Ben bu konudaki bilgileri genelde bu urunu satanlardan ,internetten elde edindim.Tabii diyebilirsinki adam urunu satiyor tabi ki iyi diyecek.Ama bu haplari direkt olarak abd den getirenlerde var, birde belki urunlerinden almissindir GNC magazalari var.Ben bu magazalardaki beslenme uzmanlariile konustum, ayrica cok yakin bir arkadasimin annesi beslenme uzmani onunlada konustuktan sonra kullanmaya karar verdim ama ustat 11 inde dedigi gibi uzun vadede ve asiri dozajda kullanmak sakincali olabilir.Aslina benim kullanim amacim vucut yapimi belli birseviyeye getirip sonra dozaji yavas yavas azaltip en sonundada birakmak. ban hangi sehirde oldugunu soylersen bir iki yer biliyorum bu konuda bilgi alabilecegin ankara , izmir ve istanbuldan.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •