Toplam 464 sayfada 464 İlkİlk ... 364414454462463464
6956 sonuçtan 6946 --- 6956 arası gösteriliyor

Gelişiyor tabii.
    10 YEARS WİTH MEZUN

Kıdemli Üye
    erichehe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    21 03 2009

Alıntı kartal822 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    ilac kullanmadan vucut gelismiyor mu, neden hormonluyorsunuz kendinizi. Simdi olmasa bile ilerde mutlaka yan etkileri olacaktir.
    ilac demiyelimde , takviye diyelim. protein sonucta yani.kilolarca et yeyecegine , 1 olcekle aliyosun ayni proteini. vucud gelistirmek icin sart mi dersen , bnce kesinlikle sart.

11 hocam 5 senedir vücut geliştirme yapıyorum göbek gitmiyor birtürlü. ne yapmalıyım
    saygılar

http://www.bodybuildingmania.com]
    genotropin satıyor musunuz

unista
    Guest

Alıntı erichehe tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    ilac demiyelimde , takviye diyelim. protein sonucta yani.kilolarca et yeyecegine , 1 olcekle aliyosun ayni proteini. vucud gelistirmek icin sart mi dersen , bnce kesinlikle sart.
    protein powder vicut gelistirmek icin kesinlikle sart. bir sureden sonra kilolarca et yiyemiyorsun. mesela he ogun carbs yersin fakat her ogun ben tavuk et yiyemiyorum. bir sureden sonra bayiyor ordan kalan eksikligi protein powder larla kapatiyorum.

unista
    Guest

Alıntı turkishdragon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    11 hocam 5 senedir vücut geliştirme yapıyorum göbek gitmiyor birtürlü. ne yapmalıyım
    saygılar
    kac yasindasin?
    35 yas sonrasi gobek bolgesinin kilo vermesi cok zordur. yaglar kalici olarak toplanir.
    kilo boy endeksin nedir?
    1. abdominal exercise lerden gobek bolgesine agirlik ver
    2. carbs lari kes. ekmek, unlu gidalar vs yeme
    3. sekeri kes
    4. fazla protein iyi degil. protein iyi fakat fazlasi karacigerde yag olarak depolanir sonrasi karin bolgesinde yaga donusur.

Cevabın için tşkkr dostum. Yanlız o dediğin şeylerden fazlasını zaten yapıyorum. Yaş 39, kilo 100, boy 185

Wink Bır seyler yanlış!

Bence kendınıze dürüst değilsiniz. Haziran da 192-116 kg idim. O önerilere ek olarak her aksam kosu bandında sabit hız ile 30 dk tempolu yürüdüm. 23ekim 2013: 192 cm- 97.4kg. Mutlaka kaçağınız oluyordur

Varsayılan Ek olarak!!

Yaşım da 44 bu arada. Uygun beslenme-kardiyo-body ile kilo veremiyorum diyene hep şüphe ile yaklaşırım. :-))

Varsayılan Up

Hi guys was up
    10 YEARS WİTH MEZUN

Thumbs up :)

Haa bu arada antrenmanlara tam gaz devam ediyorum..Hepinize sevgi ve selamlarımla.
    10 YEARS WİTH MEZUN

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •