12 sonuçtan 1 --- 12 arası gösteriliyor

Varsayılan Umreye gitmek vize almaya engel mi

Arkadaşlar, ümreye gittikten 1 hafta sonra dil eğitimi almak için Amerikan vizesi almak istesek ümreye gitmiş olmak sorun çıkartır mı?
    Cevaplarınızı bekliyorum

Engel degil, problem olmaz.

Peki neden burda Suriye'ye, İran'a gidersen vize alamzsın diye söylenti var. Bu ülkelere giriş vizesiz ve komşu oldukları için giden insanlar çok olduğu için söyledim. Arabistan'ın ne farkı var da engel olmaz?

Alıntı adem53 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Peki neden burda Suriye'ye, İran'a gidersen vize alamzsın diye söylenti var. Bu ülkelere giriş vizesiz ve komşu oldukları için giden insanlar çok olduğu için söyledim. Arabistan'ın ne farkı var da engel olmaz?
    suriye iran amerikanın dusmanı ulkeler oysa suudi arabistanla amerika iyi anlasıyor.suudi arabistandan gelen bir suru insan var amerikada.onu merak etme yani.
    HERSEY HOUSTONDA GUZEL YOLDA YURUMEK BILE

Teşekkür ederim Houston Sevdalısı

Allah umreni kabul etsin
    HERSEY HOUSTONDA GUZEL YOLDA YURUMEK BILE

Kıdemli Üye
    FreshDive kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    13 05 2008

Alıntı adem53 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar, ümreye gittikten 1 hafta sonra dil eğitimi almak için Amerikan vizesi almak istesek ümreye gitmiş olmak sorun çıkartır mı?
    Cevaplarınızı bekliyorum
    hayır engel değil.
    Los Angelesta bir arkadaş gördüm, umreye gitmiş S.Arabistan vizesi var diye konsoloslukta biraz sıkmışlar, neden gittin oraya, gibilerinden, o da açıklamış umre ibadeti diye. Sonra vizeyi almış, Los Angeles havalimanında da bir odaya almışlar, neden Arabistana gittin, silahın varmı falan demişler, yani S.Arabistan vizesi engel değil, ama şüpheliymiş gibi davranıyolar

emmy
    Guest

umre ne ya, mekkeye mi gidiyorsun yani ? gidip ne yapiliyor orada ?

Irana da gittşm Suriyeye da gittiim.Vize alırken sözü bile geçmedi.Hem de iki kere vize aldım.Boş laflara aldırış etmeyin.Bu arada emmy sen uzayda mı yaşıyorsun

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Ayrıca

Alıntı emmy tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    umre ne ya, mekkeye mi gidiyorsun yani ? gidip ne yapiliyor orada ?

UMRE:Arabistan'ın Mekke şehrine islam dinince kutsal sayılan Kabe'yi ve diğer kutsal yerleri ziyaret etmek ve orda ibadet etmek bununla birlikte Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (sav) kabrini ziyaret etmek amacıyla 1 hafta ile 1 ay gibi bir zaman aralığında maddi durumu müsait olan müslümanlarca oyapılan ibadete denir.
    Last edited by adem53 : 19 02 2010 tarihinde saat 10:15

Üye
    lovely_caner kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    27 07 2009

Varsayılan Evet

Benim patronda da 10 yıllık vize var. 1-2 defa gitmisti ABD' ye sonra umreye gidip 1 ay kadar once ABD' ye gitti tekrar. Hatta gecen hafta dondu. Herhangi bir sorun olmadi. Genc hemde, daha yasi 30 bile yok (Hani terorist olarak dusunulmesi daha olasi, o nedenle yasini soyluyorum )

Son durum ne acaba umreye giden abd vizesi alabilir mi

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •