Toplam 4 sayfada 1 123 ... SonSon
49 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Amerikada yaşayan bir türk beyle evlenmek istiyorum?

merhaba,
    Ben gizem Afyon da oturuyorum. 34 yaşındayım, lise mezunuyum. Amerikada yaşayan aklı başında doğru düzgün bir işi olan bir türk beyle evlenmek istiyorum. Açık konuşmka istiyorum ben daha önce evlendim ayrıldım. 2 senedir bekarım çocuğum yok. Artık türkiyede yaşamak istemiyorum çünkü dul olduğumdan insanların bana tuhaf tuhaf bakmalarından bıktım ne yapsam dedikodu oluyor. Artık uzaklara gitmek istiyorum. Beni bu halimle kabul edicek varsa aklı başında birisi bana özelden yazsın?

"Aslankadri" nerde, onu bulun cabuk

Kıdemli Üye
    abidinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    11 08 2009

farhat.12 nickli arkadasimiza yaz.. o da senin gibi birini ariyordu.. houston da yasarsin di mi ?

hemen aldiralim seni houstona...
    " NE MUTLU INSANIM DIYENE "

Ah şekerim benim çok üzüldüm ya allah belasını versin bu türk erkeklerinin hepsini hadım etmek lazım bunların. Dul diye bir kadın bişey yapamazmı ya bunlar erkek değil hanzo hepsi. kadını canından bezdirmişsiniz kadın ülkeyi terketmek istiyor. Benim bir akrabam aynı senin duruma düştü o yüzden seni çok iyi anlıyorum erkekler hep evlenmek için değil kullanmak için yaklaşıyorlar kız değilsin ya evlenmek zorunda kalmicaklar nasıl olsa ilkel hayvanlar...

Alıntı abidinn tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    farhat.12 nickli arkadasimiza yaz.. o da senin gibi birini ariyordu.. houston da yasarsin di mi ?

hemen aldiralim seni houstona...

Alıntı Seyda01 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Ah şekerim benim çok üzüldüm ya allah belasını versin bu türk erkeklerinin hepsini hadım etmek lazım bunların. Dul diye bir kadın bişey yapamazmı ya bunlar erkek değil hanzo hepsi. kadını canından bezdirmişsiniz kadın ülkeyi terketmek istiyor. Benim bir akrabam aynı senin duruma düştü o yüzden seni çok iyi anlıyorum erkekler hep evlenmek için değil kullanmak için yaklaşıyorlar kız değilsin ya evlenmek zorunda kalmicaklar nasıl olsa ilkel hayvanlar...

Bu formun kaderi degisti yahu Seyda Hanim boyfriendinizle araniz nasil sormasi ayip

Kıdemli Üye
    dextroamphetamine kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    12 10 2008

seyda naptin verdin mi ???

yani gonlunu
    elveda hepinize.artik yazmayacagim.iyi gunler...

Üye
    Hakkarili kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    01 08 2009

Bacim dul basina ne isin var burda utanmiyormusun boyle seyler yazmaya torelerimizde nerde gorulmus burdan kismet arandigi.

Alıntı dextroamphetamine tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    seyda naptin verdin mi ???

yani gonlunu
    puahahah , vermemistir bence, yani gonlunu hala buraya takildigina gore

Alıntı Hakkarili tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bacim dul basina ne isin var burda utanmiyormusun boyle seyler yazmaya torelerimizde nerde gorulmus burdan kismet arandigi.
    Hakkarili kimsin necisin, milletle d..k gecmekten basia birsey yapmiyorsun.Hangi yazili tore kanununda internet sitesinden kismet aranmayacagi yaziyor, ozelliklede forum.mezun gibi bir yerden
    Last edited by azuhazu : 20 12 2009 tarihinde saat 16:44

Üye
    volvera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    31 05 2009

senin törelerini sikim allahın eziği

Hakkarili varya senin ağzını yırtarım o nebiçim söz dul başına? bayanla nasıl konuşulacağını öğretmedilermi sana
    hayvannnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Üye
    Hakkarili kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    01 08 2009

haksizmiyim seyda bacim yani simdi dul bir kadinin kendini oyle ulu orta yerde koca ariyom demesi torelerimize yakisirmi yani hem ortalikta gencecik kizlar fink atiyor kim bakar 34 yasimda bir kadina ustelikde dul yani bosuna ugrasiyor bence

Kıdemli Üye
    dextroamphetamine kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    12 10 2008

haksizmiyim seyda bacim yani simdi dul bir kadinin kendini oyle ulu orta yerde koca ariyom demesi torelerimize yakisirmi yani hem ortalikta gencecik kizlar fink atiyor kim bakar 34 yasimda bir kadina ustelikde dul yani bosuna ugrasiyor bence
    hee adam amerikada olacak 34 yasindaki kadini isteyecek zor is.

gerci bazen mature severim ama teen daha hos gelir yani.
    elveda hepinize.artik yazmayacagim.iyi gunler...

kopusa gel

moderatorlerde nikah sahidi olur evlendirme programlarinda oyle oluyor ya...

bu sitede moderator oldugunu bilmiyordum, site koptu gidiyor en son degisiiklikten sonra

icimizden birini serif secelim...

Toplam 4 sayfada 1 123 ... SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •