7 sonuçtan 1 --- 7 arası gösteriliyor

Varsayılan Yardım Lütfen!Self İş Arıyorum,

arkadaşlar, self iş arıyorum, 2.kez gideceim ve para biriktirmek önceliğim. gidip memnun kaldıınız işler varsa bilgilerini paylaşabilirseniz süper olur. (ama lütfen şirket temsilcileri yazmasın ben bunu tecrübe eden arkadaşlardan rica ediyorum.)

Varsayılan slm

hocam sana ayrdimci olmak isterim ama ben son 2 senedir alaska da calistim ve gayet memnundum...eger alaska ile ilgilenmek istersen yazabilirsin bana sorularin varsa yardimci olurum

teşekkür ederim cevabın için ama alaska düşünmüyorum....

Alıntı rosass tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    teşekkür ederim cevabın için ama alaska düşünmüyorum....
    self işler nereden bulunabilir ? Bir site var mı iş ilanlarını yayımlayan?

Varsayılan iş yeri isimleri ..?????

merhaba arkadaşlar ben arkadaşlarımla work and travel için yaza doğru amerikaya gitmeyi planlıyoruz fakat work and travel için aracı şirketler iş bulmak için 2 bin dolar istiyor sizden isteğim oradaki otellerin,market isimleri ve çalıştığınız yerlerin isimleri bu iş yerlerine mail atarak çalışma isteğimizi belirticez böylece work and travel şirketlerine bi ton para vermemiş olacağız diğer bütün arkadaşlarmızda bundan yararlanacak yardım ederseniz sevinirim.

bu site daha önce neden keşfetmedim ki, ben de kardeşim için araştırma yaparken buldum. alaska dahil her hangi bir yere gönderecem, ben 2009 da IOWA ya gitmiştim. Patronuma sordum ama o bir şirketle gelmesi gerektiğini söyledi. Self iş olsa da bir şirketle anlaşmak zorunda mıyız?

Saygılarımla.
    Ücretsiz ilan ver | Emlak, Araba, Alışveriş, 2. El, Hizmet, Kariyer

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    04 06 2017

tecrübelerinizi anlatır mısınız arkadaşlar 2-3 sene içinde bende yurtdışına çıkacağım.

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •