Toplam 3 sayfada 1 123 SonSon
33 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Varsayılan Onaylanan Vizelerde, Pasaport Kaç Günde Ulaşıyor?

Merhaba arkadaşlar. Vizem Salı sabahı(bu sabah) onaylandı. Pasaportum, tahmini olarak kaç günde gelir acaba? Bilgisi olan var mı? Son zamanlarda alanlara kaç günde ulaştı?

Kıdemli Üye
    cega kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    08 04 2009

Eğer İstanbul'daysan vizeyi aldığın günden 2 sonra eline ulaşıyor pasaportun..

Yeni Üye

Giriş Tarihi
    03 11 2009

hayırlı olsun 9 kasım pazartesi ankarada onaylandı vizem 13 kasım cuma günü ulaştı elime

Teşekkürler cevaplar için. Eğer 4 gün sürerse kötü. Salı günü gitmeyi düşünüyorum ama pasaport gelmeden de bileti almak istemedim. Ayrıca İstanbul'dayım. Umarım yarın elime ulaşır pasaportum cega'nın da dediği gibi.

arkadaşlar bugün vizem onaylandı sabah 7.30daki görüşmemde....ama akşam 6 gibi msj geldi pasaportunuz teslim alınmıştır...yarın teslim edilecektir diye...acaba sorun olmuş olabilirmi? bu kadar kısa gönderim yapabilirlermi?

Alıntı carismaas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar bugün vizem onaylandı sabah 7.30daki görüşmemde....ama akşam 6 gibi msj geldi pasaportunuz teslim alınmıştır...yarın teslim edilecektir diye...acaba sorun olmuş olabilirmi? bu kadar kısa gönderim yapabilirlermi?
    Benim Salı günü onaylandı ama hala mesaj falan gelmedi teslim edildi diye . Sizin hangi tür vizeydi?

f1 vizesiydi ben tırsmaya başladım....bi sorun çıkcak diye...
    seninki ne vizesiydi?

Benim de F1 vizesiydi. Asıl şimdi ben korkmaya başladım, benimki daha kargoya bile verilmedi. Zaten önce görüşme sonra parmak izi vererek çok ilginç bir duruma imza atmıştım. Sanrıım kimsenin başına gelmemiştir.

Bir an önce gitmeyi düşünüyordum ama pasaporttan hala ses seda yok .

Benim pasaportum biraz önce geldi....İnş seninkide en kısa zamanda gelir...
    nereye gidiyosun bu arada?

ben bursadanım, 16 kasımda aldım vize onayını, ptz- 23 kasımda - gelecekmiş mesaja göre pasaportum

Alıntı carismaas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Benim pasaportum biraz önce geldi....İnş seninkide en kısa zamanda gelir...
    nereye gidiyosun bu arada?
    Hala haber yok benimkinden . Mesaj falan da gelmedi. Arayıp, sorabileceğim bir numara var mı acaba? Konsolosluğu arasam bilgi verirler mi?

San Francisco'ya gidiyorum. Sen?

Alıntı Trahald tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar. Vizem Salı sabahı(bu sabah) onaylandı. Pasaportum, tahmini olarak kaç günde gelir acaba? Bilgisi olan var mı? Son zamanlarda alanlara kaç günde ulaştı?
    13 kasımda aldım vızemi,pazartesi gelmesi lazımdı gelmeyınce aradım konsoloslugu ve henuz ıslemde oldugu soylendı ogleden sonra saat 3 gıbı aramamıs ıstedıler ve aradıgımda yarın sabah ups e verılecegınız soyledıler ve aynı gun geldı.bu arada hayırlı ugurlu olsun stres yapmana gerek yok yakında gelır...

Alıntı nemrud_lee tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    13 kasımda aldım vızemi,pazartesi gelmesi lazımdı gelmeyınce aradım konsoloslugu ve henuz ıslemde oldugu soylendı ogleden sonra saat 3 gıbı aramamıs ıstedıler ve aradıgımda yarın sabah ups e verılecegınız soyledıler ve aynı gun geldı.bu arada hayırlı ugurlu olsun stres yapmana gerek yok yakında gelır...
    Sağolun yanıtınız için. Konsolosluğu arayınca bilgi veriyorlar mı yani? Eğer veriyorlarsa en azından yarın bir arayıp, sorayım.

Az önce konsoloslukla telefonda görüştüm. Bana, pasaportumun onlarda olduğunu ama en erken Pazartesi ya da Salı günü vizemin basılacağını belirttiler.

Alıntı Trahald tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Az önce konsoloslukla telefonda görüştüm. Bana, pasaportumun onlarda olduğunu ama en erken Pazartesi ya da Salı günü vizemin basılacağını belirttiler.
    Hadi hayırlı ugurlu olsun,zaten vıze alana kadar ayrı bı stress aldktan sonra pasaportum gelmedı acaba bı problemmı cıkardılar gıbı stress yapmanın kımseye faydası yok.umarım hersey gonlunce olur.tebrıkler

Toplam 3 sayfada 1 123 SonSon

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •