4 sonuçtan 1 --- 4 arası gösteriliyor
    Yeni Üye
    SAMMY2008 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    05 05 2008

Varsayılan WAT trafik cezasi

Merhaba ben 2008 Wat programimda 231$ speeding traffic cezasi aldim.Odeyemedim!
    Bu yaz 4. defa olmak uzere Wwat-j1 vizesi ile ayni bolgeye gidecegim.Gittgim bolegede sart oldugundan Araba alacagim yada kiralayacagim tekrar.Ceza yedigim zaman TR licence kulllaniyordum.Ayrica Polis dogum tarihimi yanlis yazdi.Bizim ehliyet numaralarinin 5 haneli,FL driving license larin nolar 20 haneli oldugunu biliyorum.

Soru 1: Internetten cezami gormek icin sisteme giris yapamiyorum,ceza yedigim ehliyet no 5 haneli turkiye ehliyeti.Tabiki polisin sisteminde Isim Soyisimden cezam oldugu bellidir ama ben bu sene araba kullanirken polis durdurursa sistemden cezamin oldugunu farkedermi?

Soru 2: Araba kiralarken veya alirken 231$ cezam oldugu sistemde gozukurmu? Gozukurse ne gibi sorunlar cikar?

Soru 3 : Ben bu yaz Florida ya gittgim de DMV ye Fl eyliyet icin basvursam ve bu ehliyeti alirken karsima 231$ ceza cikarmi? Cikmaz ise yen Fl ehliyetimi aldigimda ehliyet numaram da degistigi icin bu ceza dan yirtarmiyim ?

*Acikcasi gecen sene donerken bu cezayi odeyemedim,param yoktu.Sonra dondugumde kredi karti ile oderim dedim,farkettimki turkiyeye gelince sisteme sadece 20 haneli fl driving licence sahipleri giris yapabiliyor.Yani yine odeyemedim.Simdi tekrar param olmadigi icin bu 231usd nin tekrar gittigimde bana problem cikarmamasi icin ne yapmam gerekir.
    Bu arada yasadigim bolgenin mahkemesinin sitesinde sistemde ismim kayitli benim TR driving licence suspended gozukuor Yukarida sordugum gibi; # Acaba FL driving licecce almayi basarirsam,ordaki gecirdim suree boyunca araba kullanirken sorunlarimi cozmus olurmuyum?

Tesekkurler

Üye
    buyukHUN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi
    25 06 2008

keşke başka bir eyalete gitseydin.bence sen yeniden araba almak veya kiralamak istediğinde bu borcun ortaya çıkacaktır.belki doğum tarihinin yanlış olmasından yırtabilirsin ama yine de dene borcun çıkarsa ödersin çıkmazsa zaten sendein iyisi yok.ayrıca ne yaptında bu cezay yedin.

sisteme bilet numaranla giris yapiyosun zaten ehliyet vs den diil. ticketin arkadasindaki siteye gir bilet numarani gir visa ile odeyebilrsin

Varsayılan Wat sigorta yalan

arkadaslar trafik cezasi birsey degilde ben alaskaya 2009 da gittim calisirken ayagimda sorun oldu hastenede cok basit operasyon yapildi sozde WAT sigortasi oduyecek benim faturami odememis sanirim 1500 dolar operasyon ucreti simdi faiziyle birlikte allah bilir ne kadar olmustur bu durumdan anlayan arkadas yokmu size ne yapmaliyim

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Cevap yazamazsınız
  • Mesaj yazamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •